Bıktım herkesten hepinizden cok mutsuzum😞?

Doğru düzgun dostum bile yok. Evde huzur yok. Cok sevdgim sevgilim vardi oda gitti baskasina. Oda bana cüce derdi. Hep burdan vururdu. Sanki rahatsizdi bu durumdan. O 174 tu. Yeni sevgilisini bile bana ovdü aradi namazini kiliyo kapali da. Boyu da senden uzun dedi. Günlerce ağladım. Beni bu boyumla kimse de sevmiyor sevmicek. Yapayalnizim.. okulum bitince gidecem bu ülkeden.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Namazinda niyazinda kspali yeni sevgili buldu? Ne bicim muslumanlik o oyle?

Kismet Allahdandir kimin kiminle evlenecegini bilemeyiz. Evde kslan nice guzeller ve evlenen nice cirkinler gorduk.
    Hem o adam karektersizin biriymis. Allahin yarattigina cirkin , kisa vs denmez.
    Bu ulkeden gidicegim diyorsunuz gelin Amerikaya bakalim burada ne yapacaksiniz. Siz yurt disini ne zanediyorsunuzki?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayat hep ters tarafından sana denk gelmiş hiçbir zaman moralini bozma önünde koca senelere var Mutlu edebilecek birisi karşına çıkar elbet.

1|0
    0|0
  • herkesin derdi başka kiminin ekmeği bayat kiminin boyu ufak. Kafesin icerisindeki hayat adli kitabi oku ilaç gibi gelecektir.

1|0
    0|0
  • Minyon seven çok insan var takma kafana. Sevdiğin tam şerefsizmiş. Değmez üzülmene boşver gitsin.

1|0
    0|0
  • Şu yalan dünyada dertsiz insan yok galiba

1|0
    0|0
  • Kankaa en iyisi topitop al em bak keyfine , hangimizz dertsiziz

0|0
    0|0
    • 2ay

Of onu bile yapsam kusarim.. midem almiyor. Yemej yiyince aglama tutuyo

• 2ay

Oyle ama dedikleri cok kirdi. Konduramadim. Iki yil kndimi kandirmisim. Ondan cok benden gidenlere uzuluyorum

• 2ay

O zaman oturup beraber ağlayalımm😢😢😢

• Gitme... Sana muhtacim. Gozumde nursun, basimda tacim.

0|0
    0|0
  • sende daha uzununu bul

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya boy degil sorunum en cok onu sevmistim gitti baskasiyla evlilik planlari yapiyo😢 tahammulum kalmadi

• 2ay

düşün kardeşim yapacak bişey yok mantıklı ol biraz

• 2ay

Haklisin kardesim ne yapiyim. Hayirsizmis demekki

• Zor durum

0|0
    0|0
  • Ühü ühü 😭

0|0
    0|0
  • Gitsin ya

0|0
    0|0
  • İlk sevdigim 150 ydi ben 1.80 :) sorun edecek bir sıkıntı durum paylaş yok :)

0|0
    0|0
  • nerdensın sen

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun ne diyek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• seni oldugun gibi sevmemis, disinla ilgilenen biriymis. onun gozuyle bakma kendine. insanlar farkli olduklari icin guzeldir, boy farkliligini cirkinlik olarak dusunme. kendini sevdigin kadar guzellesirsin. ayrica nereye gidersen git, sorun kendin olacak.

1|0
    0|0
  • amaan ağlama şimdi bir kaç sap gelir ben yardımcı olim der sende bu rolünle dalga geçersin 1-2 boş zamanın geçmiş olur. top.

0|0
    0|0
    • 2ay

Dalga gecmiyorum be. Iste sen dalga geciyosun benle. Sizin gibiler yuzunden gitmek istiyorum bu ükkeden😢

• 2ay

Allah sana vicdan versin yasin olgunlastiramamis seni

• 2ay

amin cümlemize versin. en vicdanlıyım diyenede lazım vicdan. adını gizli yapmasan sanki kim tanıyacak da peki gizleniyorsun

• Bir insan yuzunden kendine bu kotulugu yapma

1|0
    0|0
  • 1.74 boy erkeğe göre uzunmuymuş :) :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Valla o memnundu halinden. Kizlarla arasi iyiydi😖

• 2ay

egosundan o. halının memnunluğundan değil. kendını yüceltıp ezmeye alışmış. prım vermeyın boyle ınsanlara. en zayıf noktalarından sızde vurun.

• bir kere bunu yapan insanın vicdanı yoktur bu insan için üzülme ye değmez emin ol karşına daha iyileri çıkacak

1|0
    0|0
  • ay g*tüm san ki kendisi çok uzun. boşver ne takıyorsun ya

1|0
    0|0
    • 2ay

Ama onu cok sevmistim ya😢

• 2ay

Uzun degil keske adam gibi seven gelseydi. Ben takmiyorum boyle seylere. Ama o takti

• 2ay

işte diyorum ya sana oda kendini uzun mu sanmış bu açıdan o örneği verdim boşversene gelip geçici bişe için kendini üzüyorsun

• Zormus

1|0
    0|0
Yükleniyor...