Bu yobaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ergenliğe giren kızların okuldan alınıp evlendirilmesi ve evde BABASINI VE ABİSİNİ tahrik edecek kıyafetlerle dolaşmaması gerektiğini söylüyor.

Bu pisliğin mensup olduğu ailedeki çocukları devletin koruma altına alması gerekmiyor mu?

1|0
18|30

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim hangi birini bitireceksin ki ülkeyi bunlar yönetiyor

1|1
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• ya ben bu yaratığı kaale almıyorum, ayrıca bu bir ''şii'' bu şeye mensup kişiler irandaki suriyedeki olanları filan böyle kendilerine bıçak saplıyolar allaha olan bağlılıklarını falan göstermek için, islamda böyle bir saçmalık yok kendine zarar vermek yasak, yobaz bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• "Ey kahraman türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Atamın Türkiye'sinden bu yobazların Türkiye'sine, kimse hiç bir şey yapmaz bu örümcek kafalıya. 2 yaşındaki kızına sarkan tiplerden ne bekliyorsun ki?

0|1
    0|0
  • kadınlarını hastaneye götürdüklerinde kadın doktor hemşirenin bakmasını ister çomarlar :ASD

2|2
    0|0
  • Siz de birkaç deyyusun söylediklerine bu kadar nasıl takılabiliyorsunuz anlamıyorum :S

1|0
    1|1
    • 2ay

Ya bu adamın ailesindeki çocukların neler yaşadığını düşünmekten aciz misiniz cidden ya?

• 2ay

Çocuk istismarını savunan adamdan çok ona karşı çıkan kıza hakaret etmek... Şey dermişim, maksimum gizlilik.

• 2ay

@Jodienaiden Ben bu adamı savunmadım bile. Sadece bu söylediklerinin pek dikkate alınmaması gerektiğini söyledim. Adamın ruh hastası olmadığı ne malum? Hadi bunun dediğini bir Diyanet İşleri Başkanı söyleseydi tamam derdim. Ayrıca soruyu soranla bir işim yok. O terbiyesiz önce insan gibi konuşmasını öğrensin. Benim gizliden yaptığım cevap bile hepinizikinden daha faydalı ve gerekli. Bir tane alakasız ve saçma görüşüm varsa söyle. Öyle buradan yazıp gitmekle olmuyor bunlar.

• kendi ailesindeki genç hanımlara bile bunu yapamazken
    çıkıp konuşuyor işte
    amacı ortalığı karıştırmak

0|0
    0|0
  • Kendi kızından ya da kız kardeşinden tahrik olacak insan yoktur
    Varsa o zaten İNSAN değildir
    Bunlar kızlarını okutmazlar ama karılarını kızlarını bayan doktora muayene ettirmek isterler
    O zaman ben de şu soruyu sorma hakkına sahip oluyorum;
    Be m*k evladı kızını okutmadın hangi hakla kadın doktoru istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Bunlar g*tünün bokunu silemiyor daha. Dinden de haberleri yok aptalların. Şeyh efendi bilmem şunu demiş yok bunu demiş. O şeyh denen cano sapığın önde gideni depar atanı hem de. Milletin karısını kızını götürmek için böyle akıl fakiri aptallara din adı altında verip veriştiriyor bu kekolar da sanıyor ki din bunu emrediyor.

0|0
    0|0
  • yoruma bile gerek var mı sence ? cahil kandırılmış zavallı bir anadolu köylüsü. doğru olduğunu sandığı şeyleri savunuyor sadece aklınca.

1|0
    0|0
    • 2ay

Artık bu zihniyeti eleştirmiyorum bile, bunun için çok geç. Ailesindeki çocukların acilen oradan kurtarılması lazım.

• 2ay

asıl bunları bu hale getiren kendisine cemaat diyen dini lider denen şerefsizlerin ortadan kaldırılması lazım öncelikle sorunu kökünden çözmezsen bu biter başkası başlar.

• insan olmadığını..

0|0
    0|0
  • Aslında ergenlik değil ama 17-18 yaşlarında evlenmesi tarafıyım çünkü kızlar gerçekten cinsel eğilimleri yüzünden bir çok konuda toplumu basitleştirip yozlaştırıyor. Sadece kızlar değil erkeklerinde evlendirilmesi gerekir o yaşlarda. Lakin ve lakin bu konuda asla eğitimlerine vede kariyerlerini ihmal etmemesi gerekir. Her şekilde devlet tarafından desteklenip kendilerini geliştirmeleri gerekir. Bu şekilde sağlıklı bir nesil yetiştirip tecavüz, taciz laf atma gibi etkenlerin önüne geçebiliriz bence. Yobaz diye düşünebilirsiniz beni ama asla öyle birisi değilim. Sadece insanların psikolojisini anlamaya çalışıyorum.

0|0
    4|2
  • Kesin akplidir güzel kardeşim

1|2
    1|0
  • Ortalik artik bu sapiklardan gecilmiyor.

0|0
    0|0
  • lan böyle bir düşünce yok 2 3 tane kendini bilmez çıkıyor provake ediyor başka yaptıkları bir şey yok soruyu soran kardeşim videodaki sahsiyetin tek amacı islama düşman toplamaktır islamın böyle bir amacı düşüncesi yok

0|0
    0|0
  • Kadınlar erkeğin gözünü boyar cinsel eğilimleri ile. Bu yüzden tarihi hep erkek yazmıştır. Kadın ise sadece cinsel obje olmuştur.

0|0
    0|1
  • Ulan hayvanlar bile daha şerefli. Bunlar ne cesit canlilar cozemiyorum.

0|0
    0|0
  • diyecek bişey bulamıyorum aynı zıhnıyet geçen bir hemşiremizi şort giydiği için döven zihniyet bunların bu toplumda yeri yok insan olamazlar

0|0
    0|0
  • devleti yönetenler bu kafada zaten

0|0
    0|0
  • İşin daha da ilginç kısmı Aylin Nazlıakanın savcıları göreve çağırması :o :o

0|0
    0|1
  • Ülkenin anasını s*ktiler.

0|0
    0|0
  • İnsanmı yoksa hayvanmı dur düşüneyim hayvan bile olamaz

0|0
    0|0
  • Allah hepsinin belasını versin

0|0
    0|0
  • Tipe bak zaten mk

0|0
    0|0
  • Kim bunu yazan ahmak

1|0
    0|1
  • ağzını burnunu kırmak istiyorum her öğün dayak atmak istiyorum buna günde 3 posta

0|0
    0|0
  • Dinden imandan habern yok

1|0
    0|3
    • 2ay

TCK'dan haberim var.

• 2ay

İstiklal mahkemelerini dört gözle bekliyorum senin gibi arap pislikleri için.

• 2ay

Bu dunyanın mahkemesi ölene kadar peki diğer tarafın mahlemesi...

• Aylin Nazlıaka <3
    özlemişim..

0|0
    0|0
  • İndirilen ilk ayet bile Oku'dur neypn kafasını yasıyorlar.

0|0
    0|0
  • kimin savcısını kime çağıyosa

0|0
    0|1
  • Gece farklı biri sorduğunda şu cevabı atmıştım

Bunu bugün milletvekili aylin nazlıaka nın sayfasında gördüm bunun gibi kişiler kızlar okumasın derler ama kızlarını eşlerine bayan doktor isterler bunlar böyle ruh sağlığı bozuk kişilerdir benim en üzüldüğüm şey bunlar yüzünden islam ve müslümanlar karalanıyor

0|0
    0|0
  • "Kız çocukları ergenliğe girdikten sonra onları evlendirmek okula göndermekten daha hayırlıdır" Bu sözü yobaz söylemiş. Yobaz yobazdır.
    Bu yobaza karşı savcıları göreve çağırıyorum. Bu sözü söyleyen de Milletvekili. Hangi suç oluşmuş? Onu da açıklasın. Hukuk'un "H " sinden haberi olmayan milletvekili hanım ve onun şakşakcıları.

1|0
    1|4
    • 2ay

Videoyu izledin mi? Bu adam potansiyel çocuk istismarcısı?

• 2ay

Peki hangisi sokakları çocuklar için tehlikeli bir hale getiriyor?

• 2ay

Yobaz sokak adamı zaten. Milletvekili Hanım, sokak jargonuyla cahilce konuşmamalı, Lakin biz de öyle. Herkes bulunduğu makama göre konuşmak zorunda. TCK nın ilgili maddelerini yazdım. O fiili işleyen kişi ile din yobazını aynı kefeye koyamazsın.

Kızlar Ne Diyor 17

• Cok sinir oldum adamin zihniyetine..

0|0
    0|0
  • bunlar cahillerin sirtindan gecinenlerin fikirleridir. bos insanlara ne desen bos

0|0
    0|0
  • Ne dediği çok önemli değil, kimse onun lafıyla dolaşmıyor...

0|0
    0|0
  • İğreniyorum sadece

0|0
    0|0
  • Dinke alakasi olmayan insanlarin basimiza dinci kesilmesi iste

0|0
    0|0
  • Şerefsizin teki

0|0
    0|0
  • Nekadar düşkün bizim erkeklerimiz değilmi cinselliğe. hadım etmek lazım kendine sahip olamayanları sürekli bayanları suçlamakta ne oluyor.

0|0
    0|0
  • Yanlış düşünüyor evet. Özellikle de kız çocukları okumalı.

0|0
    0|0
  • Bunlari surumek gerek. Yasayi haketmiyorlar çünkü

0|0
    0|0
  • Yeter ya bu kadar kızlar hakkında karar almaktan vazgeçin artık

0|0
    0|0
  • Yobaz işte, ne anlatırsan anlat boş.

0|0
    0|0
  • Pislik zihniyete bak.

0|0
    0|0
  • Adet olmus bu

0|0
    0|0
  • Bu adama bu aklı kim veriyor, ona bakmak lazım. adam belli cahil. nereye yönlendirirsen oraya gider.

0|0
    0|0
  • Tr gerçeği

0|0
    1|0
  • bir ölmüyolar ya

0|0
    0|0
  • Pislikler

0|0
    0|0
Yükleniyor...