Evlendim evleneli eşimde dahil kadınlardan nefret ediyorum böyle bir düşünce sistemi beyin noksanlığı olamaz?

Evlendim evleneli eşimde dahil kadınlardan nefret ediyorum böyle bir düşünce sistemi beyin noksanlığı olamaz katlanılacak gibi değiler bekarkende gıcık olduklarım vardı sanki artık alayı acayip bunların tek dertleri saç baş giyim alışveriş para harcama dedikodu kıskançlık fesatlık bu ne ya bana göre insan sınıfında bile olamaz banamı denk geldi. diye dertleniyorum çevremdekilerin alayı böyle boşanacam yok yani boşansam da evlenilecek kadında yok gibi 😠

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• Dedikodu, insanlar arasında fesatlık yapmak, gereksiz kıskançlık.. bunlar kötü davranışlar. Bunu cinsiyete tabi tutmayın bu herkes için geçerli. Nefret duygusu da kötü. İnsanlar bunları bir hastalık olarak görüp iyileşmeye çalışmalılar.

Hayatınızda birşekilde hep böyle insanlarla (siz kadınlar için özelleme yapmışsınız ama bu çağımızın sorunu) karşılaşmış olmanız, herkesin öyle olacağı veya hep böyle insanlarla karşılaşacağınız anlamına gelmiyor tabi.

evlenmek/boşanmak bunlar basit değil. Büyük kararlar ve saygı gerektiriyor.

Diğer kadınları (insanları) boşverin. Eşiniz sizin o, ona yoğunlaşın. Ona hoşlanmadığınız olaylardan güzelce bahsedin. Eşinizden nefret ediyor olmanız normal değil. Nefret güzel bir duygu değil, biraz bu konuda kendinize de dönün benim neyim var diye.

Dip not: insanın saçına başına, giyim kuşamına, bakımına dikkat ediyor olması güzeldir. kadın/erkek herkes yapmalı bunu. Bu kusur ve nefret edilecek birşey değil.

Böyle düşünüyorum siz nedersiniz?

1|0
    0|0
    • 2ay

Ciddiyetsiz yılardır aynı değişmez bu

En İyi Erkek Görüşü

• Sana kötüsü denk gelmiş demek ki. Bir de eşine sormak lazım acaba o da erkeklerden nefret etmiş midir?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• vay anam neettiler buna bu kadar :D evli olsam aha kocami yakaladim diyecegdim :D

1|0
    0|0
    • 2ay

o tabi tercihtir sonucta mecburiyet yok ya :) ama kismettir olmaz dersin olur. hayirlisiyla uyan kisi ciksin.

• 2ay

Amin

• sana denk gelmis. ama bosanma. onun da sende begenmedigi huylarin vardir illaki. kabul edin birbirinizi oldugunuz gibi artik.. bosanmak cozum degil. beterinden koruusun Allah

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben ciddi biriyim karşımda da adam gibi biri olsun hayatan anlayan

• Erkeklere ilgi duyuyor olmayasin tovbe bismillah 😦
    Cogu kadin dedigin gibi olsa da hepsi degildir. Gecmis olsun 😕

0|0
    0|0
    • 2ay

Hiç aklıma gelmiyor öyle şeyler ayrıca gözlemlediğim kadarıyla kadınların çoğu gevşek ucuz karakterli hayata bir duruşu yok

• 2ay

Peki. Fikrinizi ben degistiremem. Yasiniz 30 ustu ise gelecek nesil kadinlari da siz ve biz yetistiriyorus, vebali de ona gore olur.
      Iyi aksamlar

• 2ay

Ne fikrim değişecek bir gerçek var ortada.
      Güle güle

• tüm kadınlar böyle değil. tüm erkeklerin mert, delikanlı, aile babası olmadıkları gibi.

0|0
    0|0
  • Sanki siz erkekler süpersiniz

0|0
    0|0
    • 2ay

Süperim demedim zaten olanı anlatım

• Sana oyle denk gelmis. Bak bana da soyle denk geldi seks, seks, seks baska bir b. k bilmiyorlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Seninde ayrı bir sıkıntı.

• 2ay

Tabi zor ama yaninda olsak seks temelli bir ilski olacak

• 2ay

Karşındakinin karakterini bilemem ama ben olsam seksimi yapar iki taraf rahatlar sonra haydi gezmeye eğlenmeye 😃

• :) malesef kadınların büyük bir çoğunluğu böyle. belki eşinizde sizden nefret ediyordur, bilemezsiniz. konuşmakta fayda var

0|0
    0|0
    • 2ay

Nefret etse boşanır vantuz gibi yapışık

• 2ay

Bu derdini burda insanlara paylaşana kadar ona açtın mı belki onunda senin sevöefiğin huyları vardır bilemezsin ne olursa olsun eşin ve bu şekilde konuşman garip

• 2ay

@Esraaaaa89 açtım tabi gelen cevap evet haklısın tamam.
      Sonuç hep aynı

• Nelerinden nefret ediyorsun mesela

0|0
    0|0
  • sen bu psikolojikle baska evlilik yapma

1|0
    0|0
  • Sana öylesi denk gelmis ama seninde psikolojinin normal olduğu söylenemez

0|0
    0|0
  • tabi sen mükemmeli bulmadıkca ayrılma buda bazı erkeklerın düşünce yapısı

0|0
    0|0
  • İyi tanımadan evlenmişsiniz.

0|0
    0|0
  • boşan bir daha da evlenme o vakit.

0|0
    0|0
    • 2ay

Haklısın ağzım yandın

• Senin beynini...

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende senin beynini tabi varsa

• Eşinden neden nefret ediyorsun

0|0
    0|0
  • evlenirken bunları nasıl görmedin de şimdi bir anda fark ettin? insanların hepsi öyle değildir saç baş giyim alışveriş kadınların mizacında var östrojen yani bunlar (nasıl sen futbolu, arabaları seviyosan bu da öyle). ama dedikodu kıskançlık fesatlık her kadında yok. Ki şimdiki erkekler daha çok dedikodu yapıyor erkekler daha hırslı olduğu için kadınlardan daha kıskançlar. @QueenofBlade adlı arkadaşın söyledikleri çok doğru. eşinle konuşmayı dene. hiç hiç yürümüyosa da artık ne diyeyim..

0|0
    0|0
    • 2ay

Değişir diye duşumdum yılardır aynı değişim yok

• Evlenmeden fark etseydin geçmiş ola

0|0
    0|0
    • 2ay

Çıkarken nereden farkedecen

• 2ay

O zaman Allah beni evlenince kötü huylu olduğu ortaya çıkandan korusun. İşin zor

• 2ay

Âmin

• bence boşan mutsuz olursunuz böyle

0|0
    0|0
    • 2ay

Boşanamıyorum iki çocuk var

Erkekler Ne Diyor 5

• he ya valla ama sen iyilerini bir kuşakla kaçırdın

0|0
    0|0
  • Gören de kraliçe bir aileden geldi sanacaklar dimi :)

0|0
    0|0
  • Sen sorunlusun bence

1|0
    0|0
  • Aman sakin ol boşanmak da çözüm değil ki

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayat boyu çekilmez ki

• 2ay

Yılardır aynı şeyler

• 2ay

O zaman yapacak birşey yok

• eee evliliği sen ne sanıyordun azizim? böyle burnundan getirirler adamın.

0|0
    0|0
    • 2ay

aynen öyle

• 2ay

evlenen erkeğin aklına şaşarım hele bu devirde. boşanmaya kalkarsan donuna kadar alır valla bir de nafaka sen de eşek gibi çalışırsın ödeyecem diye

• 2ay

Olacağına bak

Yükleniyor...