Çok çaresiz kaldım?

Ogrenciyim orgunde ikinci universitemi okuyorum. Maddi sıkıntılar çekiyorum ailemden yardim almiyorum henüz is bulamadım Istanbula bir hafta önce geldim. Ciddi ciddi yardimci olmak isteyenler varmi?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse karşılığı olmadan yardım etmez. Kullanılmayı göze mi alıyorsun çözemedim. Çalışmak isteyen her yerde iş bulur. İş güzel olmasa da bulur. Her yer restoran. Part time alan yer çoktur.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende is aramaya baslamadan önce senin gibi dusunuyordum. Ise girincede 1 ay calisiyosun onfan sonra maasini alabiliyosun. Okula gitmek parayla ise gitmek parayla karin doyurmak parayla. Hayat parayla dönüyor.

• 2ay

Durumunu anlıyorum. Ailen ile aran nasıl veya onların durumu nasıl bu konuda

• 2ay

Ailem ile aram iyi fakat yardim almiyorum

Erkekler Ne Diyor 11

• Öğrencilik dönemin de bende hep çalıştım seni anlıyorum. ogrencilikken yapılabilecek en kolay iş garsonluk.
    Bu konuda iş ararsan seni yönlendirebilirim.

0|0
    0|0
  • Yazsana bir bana

0|0
    0|0
  • ne açıdan yardım istiyorsun?

0|0
    0|0
  • sana bir kaç hafta sonra en fazla 1 ay yardımcı olabilirim hiç bir karşılık beklemeden

0|0
    0|0
  • Eskortlarda artış olacak gibi

0|0
    0|0
  • Kimse yardımcı olmaz :D gir biyere garsonluk yap :D

0|0
    0|0
  • nasıl bir yardım bekler sin güzel yürekli insan

0|0
    0|0
  • İddaa bunun için yapıldı şahsen ben kimseye düşmemek için bu yolu kullaniyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hic oynamadim

• 2ay

bende hiç bilmezdim ögrendim. Çoğu insan çıkarcıdır yardım eder birşeyler bekler bunu unutma ama iddaa karşılık beklemez.

• istanbuldami okuyorsun

0|0
    0|0
  • Bunu düşüneceğim

0|0
    0|0
  • sana bir yol anlatayım olur mu? neresindesin istanbulun

0|0
    0|0
    • 2ay

Kagithane. Nasil bir yol?

• 2ay

mesa j atayım anlatırım, dürüst yol, çalışarak.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...