Daha kaç puan IQ'ya ihtiyacı var bu insanların?

Ortalama bir insan 99-109 arası bir IQ puanına sahiptir. Bence bir nesneyi bir kutuya yerleştirmek için önce kutunun boşaltılması gerektiğini akıl edebilecekleri bir puan bu. Aynı şey metrobusler ve metrolar için de geçerli. Metrobüse ve metroya binmeden önce inenlerin inmesini beklemeleri gerektiğini anlamaları için daha kaç puan IQ'ya ihtiyaçları var sizce?

0|1
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben inerken binmeye çalışan insanların yüzlerine yüzlerine tekme atmamak için zor sabrettigim bir durum.

1|1
    0|0
    • 2ay

Ben yanlışlıkla ayaklarına basıyorum. Bir kere kapının önünde duran bir kız açık ayakkabı giymişti. Pişman değilim.

• 2ay

Olmamalısında zaten.. Ya gerçekten anlayamıyorum ben ailem arkadaşlarım hiç bir zaman bu kadar daglilik yapmadık yapmayizda bu insanlar nasıl bir zihniyete sahipler akıl mantık hic mi yok çok anlamsız bir davranış bu tarz insanlara sadece aciyorum

• 1ay

teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu 99-109 puanı 20 30 yıl önceki insanlar için geçerli olduğunu düşünüyorum. Mesela şöyleleride var 10 araçlık otoparkın içinde hiç araç olmamasına rağmen tam kapısının önüne park etmiş ve içeriye kimsenin giremediği apartman sakinleri insanlarda var.

Bu insanların birde araç kullandıklarını düşünürsek bir çok konuda iq olayının mecbur olması gerektiğini düşünüyorum.

Hayatımda bir kere metrobüse bindim tabi o zamanlar çömezim hiç tecrübem yok neyse metrobüs yanaştı durağa insanlar birbirlerini ite ite içeri girdiler vay anasını dedim ben nerede yaşıyormuşum haberim yok. Böyle hayvansı bir yapıya sahibiz.

Konuya dönersek ihtiyaç olunan iq seviyesi 130 larda olmalı beyin şart.

2|1
    0|0
  • Kurallı hareket etmemek ile alakalı bir mesele. Ayrıca insanlar birbirlerine güvenmiyor bunun çözülmesi lâzım.

1|1
    0|0
  • inen hiç inemeyeceğim, binen hiç binemeyeceğim sanıyor.

1|1
    0|0
    • 2ay

Fazla kalabalık değilken binemeyeceğini düşünmenin bir mantığı yok.

• 2ay

metrobüs her zaman kalabalık veya ben hiç boşunu görmedim. servis dışılar hariç :D

• 2ay

Uzunçayır'dan binerken kalabalık olmuyor. Ben orada inmeye çalışıyorum işte 😅 Dün yine birilerini ezdim. Sağda veya solda değil, biraz geride duruyorlar. E indikten sonra nasıl gideceğim? Akıl eden yok. Zaten bu şehrin zeka ortalaması inanılmaz düşük.109 puanmış ortalama olarak.. Bu şehri ve insanlarını sevmiyorum resmen.

• Mesele yalnızca biraz empati ve hoşgörü eksikliği

1|0
    0|1
  • Hayatlar is, yemek, uykudan ibaret hale getirilen zihinlerden ckk sey beklememek gerekiyoe

1|1
    0|0
    • 2ay

Mantıklı.

• 2ay

Hedefler kolay para, diziler vrya gordukleri hayatlar fakat yasadiklari yuksek mesai saatleri dusuk ucret, gecim sikintisi, yozlasan toplum ve suursuzluk olunca kurunun yaninda cok yas olanlar gidiyod

• tahminen 99-109 arası iq yeterli olacaktır o insanlara.

0|1
    0|0
  • benim IQ grubum toplumun %2 sini oluşturduğundan dolayı ( yüksek olmasından ötürü ) ben artık düşünmüyorum böyle şeyleri sonra kibre ve egoya gidiyor olay.

0|0
    0|0
  • Oohhhh
    Aferim giz

0|0
    0|0
  • daha senin bebek hallerini bilirim Guru mu olmuş bakim bu haniymiş nerdeymiş :)

0|0
    0|1
  • İroniye bak 😀

0|0
    0|0
  • Çok puan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...