Kapat

Yakında kavga edebilirim?

Üç arkadaşım var bir zamanlar iyiydik. Bazı olaylar oldu ve ayrı düştük.
Bu üç arkadaşımın ikisiyle aram aşırı kötü bugün kavga ediyorduk diğer arkadaşım beni çok sevdiği için elletmedi. Onlar iki kişi bana baya bir laf yaptılar ağzımı açamadım Çünki tanıyorum bıçağı saplarlar direk. Sizce ne yapmalıyım karşılaştığımda kız arkadaşım varsa ses etmeden gidiyolar ama teksem laf söylüyolar sizce ne yapmalıyım? Bana çok kin gütmüşler sizce arabama felan zarar verirlermi. ?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Bicak saplarlar ne demek? Tinercimi bunlar nasil arkadas?

0|1
    0|0
    • Ya yaparlar ben biliyorum Ben karşılık verirsem olay büyür son çare bıçaklarlar

• @CssAttacK Öneml değil aslan kardeşim :)

• Eyvallah biraderim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Lan ne bıça ya çekerse çeksin.. ya böyle apaçilerle arkadaslıkmı yapılır ya.. bna laf atanı severim olum bıçak mıcak geçicen onu mk o çocun

0|0
    0|0
    • oçun teki bida bişey derse dalacam ag

• Dal ag ya hyrdır mk ya.. olum bak bizim askerde kula cınlasın hakan ordu diye bir çocuk vardı.. adam resmen soy ismini temsil ediyordu.. biri bişe mi dedi hemen dalardı hiç geri vites yok anında dalardı herzmn severdi kavgayı kavga lazım derdi bak gaz vermek için söylemiyorum.. millet sonra hakan ordu deyince 2adım geri atmaya basladı.. bu işler böyle krdeşim seni sikeni sende skeceksin kz arkinlede güzel kafelerde otur cay iç sinemaya götür mahallede oturtma kızı sonbahardayız bir hasta olur üzülürsün gerek yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• he kendini düşünmüyorsun, arabayrı düşünüyorsun? 😂😂

0|1
    0|0
    • Ya bende öyle altta kalmam normalde göze göz dişe diş en fazla kavga ederizde. belki bıçaklayabilirler de kahpelik yapıp arabayı mahvetmeseler yeni aldım

• Arabayada olmasın yahu. D

• e hadi hayırlısı olsun o zaman :D

• Boş gezmeyeceksin dişe diş kana kan diyeceksin. Zorbaya ses çıkarmazsan ezilmeye devam edersin.

0|0
    0|0
    • İki kişiler ben tekim ne yapsam sence olayı büyütebilirler saldırmı diyorsun :D

• Eyvallah kardeşim adamsın.

• Ne demek biraderim ne zaman istersen :)

• Yapabilirler :D cizer arabani o kadar bilendiyse :D

0|0
    0|0
  • Haklı taraf kim?

0|0
    0|0
    • Bazı yönlerde onlar bazı yönlerde ben. Ama yolları iyi ayırmıştık ben yanlız takılmaya başlayınca durduk yere üstüme gelmeye başladılar.

• Kardeş vurur dediysem bacağımdan kalçamdan bıçakla vurur yaparlar yani

• Adam yaralamanın cezası yok mu sanıyon zaten şikayeti gasp diye ettinmi cinayet gibi cezası var

• Dertleri neymiş

0|0
    0|0
    • Söylemiyolar. okadar beraber yiyip içtik gezdik beraber büyüdük ama son zmanlarda beni kıskanmaya başladılar kesinlikle

• İyi bari yol yordam biliyorlarmış

0|0
    0|0
    • Dostum öylede kavga etmek istemiyorum zararlı çıkabilirim. onlarda çıkabilir sence ne yapmalıyım?

• Adam gibi çek karşına konuşun sıkıntılarınızı giderin

• Dinlemiyolarki git yoksa saldıracaz diyolar

Yükleniyor...