Haksız miyim sizce arkadaşlar?

Bir kadın şort giydi diye dövuldu o neyse onu hapise atsınlar ona lafım yokta niye kapalilar okula almiyorlardi saçı zorla aciyorlardi sınav almıyorlar zorla acitiriyorlar bu bir cinsel saldirdir hem özgürlüğü hem namus herkes özgür olsun isteyen kapalı isteyen açık neden kimse kapalilar özgürlüğü ve hayatlar engel oluyorlardi kaç kapalı kızlar okula almadı yalan mı sadece açıklar özgürlüğü varda kapalilar mi yok niye okula alınmıyor kapalı kızlar zorla actiriyorlar babalar ondan gondermiyor okula bazen ALLAH tan korkugu için?

Güncellemeler:
2ay kimse bizim kapalı esarbimız karismasin ALLAH böyle emretti yok baban seni zorla mi kapati diyorlar beni istemesem babamda kapatmazdi ben ALLAH korkusundan kapandım

2|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Özgürlük herkes için her yerde olmalı. Fransa da sahilde haşemayla güneşlenen kadının haşemasını çıkartan polislere tepki için açık kadınlar haşemayla protesto etti. İşte asıl özgürlük bu.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Allah'ı ne sanıyorsunuz, nereden öğreniyorsunuz ama Vahşi bir yaratıcı değil, yaptığınız her şeyi gerçekten içinizden geldiği için değil, Allah korkusu yüzünden yapıyorsunuz! Bu bir saygısızlık ve hakarettir. Allah'ın korkulması gereken, sürekli cezalandıran bir varlık olduğunu düşünmekten çocuklarınızı böyle yetiştirmekten artık vazgeçin! asıl günahı sizler işliyorsunuz! Hepiniz cennet vaadiyle ibadet ediyorsunuz hiç biriniz samimi değilsiniz. Koskoca evreni bu muhteşem dünyayı yaratan bir varlığın saçının kapalı açık olmasıyla ilgileneceğini mi sanıyorsunuz onca pislik varken bu mu günah olacak! her durumda NEfs nefs diyen bir Allah neden Kadının saçını kapamasını şart koşsun azıcık mantık yahu, Ona bakan erkeğe günah yok ona bakan erkeğe nefs yok ama kadına var yok öyle bir dünya kardeşim...

0|1
    0|0
    • 2ay

Olan bir ayete, yok demekle sen günaha girmiş olmuyor musun peki güzel kardeşim?

• 2ay

@кυαятz Okumalıyız tabiki ona itirazım yok ama kadının örtünmesi gerekliliğini kabul etmiyorum etmeyeceğim... sana da hayırlı günler...

• 2ay

Kadın ortumeli nedemek erkekler gözü de kapatmali erkekler tessetur gözler dir eğer bir insan zina çağrısa kız veya erkek önemli değil o suçlu dur öbür suçlar gelirsek ALLAH serait da onlar da cezası vardır Türkiye yaşamıyor orası ayrı

• bu memlekette cahil insan çokken hatta okumuş cahil çokken üzülerek söylüyorum daha çok gorcez bu durumlari

1|0
    0|0
  • Zamanın da bayan hocalarımız bu durumdan ötürü mesleklerini bırakmışlardı...

1|0
    0|0
  • Yazdıklarında haklısın, tekme olayı tamamen medyanın algı yönetimi idi. Bir beyinsizsin tekmesini şortla bağlantı kurarak milleti kutuplaştırma yoluna gittiler. O bayanın ifadesinde zaten şort falan yok.

1|0
    0|0
  • Haklısın kapalılara da haksızlık yapılıyor az görmedim

1|0
    0|0
  • Bunu faceden falan mi kopyaladın? Kapalılar sınava alınmıyor wtf? Piercingimi çıkardılar benim sınava girişte öndeki türbanlıya dokunmadan girdi içeri 90lardan mı yazıyon napıyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...