Korkak erkek sevmiyomudur? Detaya gelirmisiniz?

Lutfen okuyun bugun sevgilimle buyuk bir olay yuzunden ayrildik kendisiyle cok sk gorusemiyoruz benimde ailem cok ustume dusuyo neyse ben aileme haber verdim disarda oldugumu ama onunla oldugumu haber vermedim arkadaslar falan cok yaziyodu bende teli biraktim bidahada bakmadim yani aradiklarini falan gormedim aradan 2 saat gecti bunlar baslamis polise gitmeye ona ulasmaya calismislar annem bisekilde onun ailesine ulasmis kavga etmisler sevgilimin amcasi hakkimda ileri geri konusmus TANIMADAN sevgilimde biliyo ailemin boyle biri oldugunu babam falan dovdu onu bulcam diye tehdit etti napcam hic bilmiyorum aileside sevgili olaylarina karsi zaten rahat birisi degil belki bahane diceksiniz ama o bana kizsa bile ayrilmayalim diyodu cok ilgili hicbi ilgisizligini gormedim daha once de ayrilmistik farkli sorunlardan dolayi 5 ay ayri kaldigimiz oldu oda benim hatamdi ama onu ikna etmistim simdi de soyledigi su 'bugunki olay canimi cok skti ikimiz icinde bitmesi daha iyi' bende ona seni seviyorum bitmesin falan dedim zaman ver dedi birde apar topar mekandan ciktigimizda hava baya soguktu yururken uzerini kapat demisti.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Senin ailen arayıp bulup ileri geri konuşursa çocuğun amcası da konuya hakim olup senin hakkında gayet ileri geri konuşabilir, BÜTÜN sorun senin ailende önce aileni bazı şeylere ikna etmen gerek

0|0
    0|0
    • 2ay

Ailemin ileri geri konustugunu nerden cikardin ailem onunla konusmak istedi ama amcasini aramislar oyle biseyler olmus

• 2ay

Bu arada arayan ailem degildiki araya baska insanlar girmis olay oraya kadar gelmis ama yinede uzucu bir durum

• 2ay

Bisey daha hem oda gerilmis olamazmi neden ayrilmak hak degildir yazdiniz?

En İyi Kız Görüşü

• sevmiyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tamam sagol 😊 Bu arada detayi okudunuz mu?

• 2ay

isteme boşveer gelirse senindir gelmezse sktr et en iyi terapi bu..

• 2ay

Oyle haklisin

Erkekler Ne Diyor 4

• Sanırım:/

0|0
    0|0
  • Okumadim cok uzundu ama kesin haklisindir

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya lutfen okuu ;(( bir iyiligi cok gorme bee zor durumdayim 😊

• 2ay

Gercekten seviyosa ayrılmicak ama sevmiyosa bir hoslanti falansan gider bunun cevabinida sen biliceksin ks li kardesim

• 2ay

Nebilim basta barisirsiniz falan dedin bende umitlendim Şu an zaten dusunemiyorum hicbisey

• Hepsini geçtim de yürürken üzerini kapatı neden söyledin hala seni düşünüyor mu diyin yani

0|0
    0|0
  • Anlamsız bir aşk... Bu yazıyı yazan genç bir kadın ve ifade edilemeyen bir sevgi... Ayıbımı ört de gel-- çok yakında fox tv de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...