Bıktım la hayattan?

nasıl zevk alıyonuz la bu hayattan siz?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Almıyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

bende almıyom amna koyım ne yapalım olelım mı sen akıllı kızsıın la kafan çalışıyo bir fikir ver

• Özel bir çabam olmuyor, böyle düşüne, düşüne zaman geçiyor zaten.

0|0
    0|0
  • neden la :D

0|0
    0|0
    • 2ay

ne bilim ben çok iyimser bir adamım galiba kimsey zarar veremiyorum sence ben kötü birinsan mı olmslıyım

• Hayat garip bir kavramdır eğer derdın varsa isteçezsin ama sunu unutma eğer gözünü kapatırsan güzellikleri ve hayatın sana verdıgi şansları göremezsin. Yani her şey hayallerde, onlar sayesinde dayanıyor insan.

0|0
    0|0
    • 2ay

problem ne biliyon mu herkes arkamdan konuşup ahkam kesiyo ama yüz yüze geldigimizde karşımda konuşurken titriyorlar lan bu insanlar ne kadar korkak bir yaratık lan arkadan konuşmak kolay adam olan yüzüme konuş ama nerde o yürek adamın ecdadını skıerım bunu gayet tabi biliyolrlar beni görünce ooooooooooooooooooooooooooooooooo kardeşim nasılsın diyorlar

• Bende biraz biktim :3

0|0
    0|0
    • 2ay

vah yavrum benim biraz mı bıktın bıkma la daha hayatın baharındasın sen bize ne bakıyon ayat güzeldir hayatını yaşa

• 2ay

Sen uyu sabah konusursun alkolun etkisindesin biraz :)

• 2ay

alkolun etkisimi nerde o günler alkol bana kafa yapmıyo ki ben unutmak istiyom la köpek gibi içiyorum ama kafam güzel olmuyo gçen gün arkadaşlarla rakı içmeye gittik 3 kişi açtık 100 lük rakıyı içtik arkadaşlar çok şanslıymış kafaları bya bir iyioldu götürdüm kelle paça içtik akabinde benim eve getirdim yatırdım bunları yoldan gelirken ben bir rakı daha aldım gene kafam güzel olmadı sarhoş olup bir nebzede olsa birtakım şeyleri unutan insanlarıda kıskanıyorum artık

Erkekler Ne Diyor 14

• Ayneen

0|1
    0|0
  • Ben de bıktım. kesinlikle onlar da mutlu değil bize inat olsun diye rol kesiyorlar :))

0|2
    0|0
    • 2ay

tabiki öyle dostum biz ayatın gerçeklerini gördük kabullendik ama rol kesenler bir umut işte gariplerim mutlu olmanın peşindeler

• 2ay

umutsuz yaşanmıyor nitekim.

• Ne oldu

0|1
    0|0
    • 2ay

boşver aga kafam bulanık her zamanki gibi amna koyım kafam ıyı olmuyo la bıldıgın kafa yapacak ıyı bır tarıf var mı rakıyla her boku karıştırdım viskiyle her boku karıştırdım kafam iyi olmuyo la varmıbeni uçuracak bir tavsiyen ben unutmak istiyomla

• 2ay

Ayrılık mı?

• Asansör boşluğuna ismeeet diye bağır😀

0|0
    0|0
  • basit almiyom bir ruyalar guzel.

0|0
    0|0
  • nedeni nedir

0|0
    0|0
    • 2ay

ne bileyim kardaşum yaşadıklarım sanırım sen anlarsın belki çogu insan anlamaz sen hiç nefes alamaz oldun mu? benim gibi dayadın mı kafana tabancayı amna koyım biz istedigimiz zaman bile ölemiyoz la bişey durduruyo bize km la bu allah mı

• bende alamıyom a, q

0|0
    0|0
  • Bir amacın yoksa yaşamanın da anlamı yok ki zaten. Kısacası hedeflerim ideallerim benim herşeyim.

0|0
    0|0
  • çok zevkli yaa

0|0
    0|0
  • önümdeki yıllar nasıl gececekse artık

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum sankim oylece yasiyorum

0|0
    0|0
  • Guzel yonlerinden bak kardes hayata.
    Bizler hayatin icinde kum tanesiyiz, olumsuz yonunden bakarsan ezilir gideriz.
    Umutsuzluga dusme

0|0
    0|0
    • 2ay

kalbi ve gönlü güzel kardaşum banım anamı sktıler la nasıl güzel tarafından bakiyim sürmene bıçagımı çıkarıpherkesın kafasınımı kesiyim amna koyım bu insanların la ben ben aptalım sen akıllı bir adama benziyon bana bir akıl ver ne yapayım

• 2ay

Eywallah kardes sende
      Butun guzellikler ve iyilikler kardesimle olsun

• 2ay

eyvallah

• Mastürbasyon yap

0|0
    0|0
  • Güzel bir kız ilaç olur :/

0|0
    0|0
    • 2ay

haci güzel kız problem degilki telefonun rehberini açtım mı manken gibi rus hatunlar var bak seninle acı bir gerçegi paylaşiyim mi hr gün adriana limayı da sksen ertesı gun uyandıgında kendını yalnız hıssedersın sevilip sevilmiyorsan dünyanın bütün kadınlarınıda sıksen bu degişmez kardaşum

• 2ay

Paran varsa olmaz diye bir şey yok abi sevgi bile bulunur

• 2ay

dogrudur kardeşim para hrşeydir malesef

Yükleniyor...