Kendimi sevemiyorum hatta bazen annemin bile beni sevmediğini düşünüyorum?

merhaba arkadaşlar benim çocukluktan gelen sorunlarım var mesela çocukluğumda hep dışlandım şişman ve sivilceli olduğum için ama Allah a şükür şu an ne sivilcelerim kaldı ne de kilom. Ama bir ortama giremiyorum yaşım 21 ama hala utanıyorum sanki insanlar beni istemez gibi geliyor bazen öyle bir zaman oluyor ki annem bile beni sevmiyor diye düşünüyorum intihar günah olmasa ederim onu bile düşündüm. Bugün annemle bir konu hakkında tartıştık ve bana keşke hiç doğmasaydın dedi ben çok kırıldım çok çok çok siz ne düşünüyorsunuz

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ohhoooo bana annem neler diyo anlatsam aglarsin 😑 bunlari sorun etme kendine guven anneler oyledir agizlarindan cikan kelimelwre pek dikkat etmezler. Sakin kalmaya calis birak kimse seni sevmesin cok begendigim bir soz var herkese de derim kalteli yalnizlik sahte kalabaliktan iyidir diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende annemle her gün kavga ediyom aynı şekilde olmasada bu sorunlar kendimi bildim bileli var ama yarra kadar

0|0
    0|0
    • 2ay

evden ayrılınca geçer diye düşünüyorum ama belli de olmaz işte

• 2ay

İşte yapmak bişey yok

• 2ay

Yapacak *

• O kötü duyguları üstünden at. Annen bir an boşlukla söylemiştir kimse bilerek evladını kırmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...