Siniftaki kizlar benle ugrasiyor?

Beyler ben bugun basladim bu seneye.3gundur gitmiyordum neyse. Bugun kizin biri cocugun birine yakisikli baksana dedi. Bende arkama donup baktim. Sonra oda sana demedim lan dedi. Bende Biliyorum ama annem bana hep yakisikli derdi bende alismisim yakisikli diyene bakmaya o yuzden yoksa biliyom ben zaten kendimi tipsiz buluyom dedim. Oda banane lan mal dedi. Sonra diger tenefus siniftaki tum kizlar bana yakisikli baksana diyip gulmeye falan basladi. Kendimi cok kotu hissettim zaten kendiki tip konusunda begenmem ve bu komuda hassasim annemde bana yakisikli diyince kizarim biraz samimi ol benim tipsiz oldugumu herkes biliyor derim. Artik burma kadar geldi. Sinir hastasiyim acayip sinir oldum kadina siddete karsiyim ama yarin yanimda musta goturucem goz korkutmalik. Belki ise yarar.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Senin gibiler anca yanında alet edevat götürür birilerine göz dağı vermek için. Acizliğini kenara atıp kelimelerinle, en olmadı sessizliğinle göz dağı versen?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• boşver üste çıkmışın işte :D yakışıklı derlerse efendim yavrum dersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dov kizi

0|0
    0|0
  • Bence sende yarın kızın sırtı dönükken yakışıklı baksana de muhtemelen bakar bıyıklısında erkek sandım falan diye eğlen kendince

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 50 yaşında ne sınıfı müdür

0|0
    0|0
    • 2ay

Kizlarbsoruyor hesabimda yasim 99 gozukiyor mubarek o yuzden.

• 2ay

gelişine çak lafı o zaman tutma kendini

Yükleniyor...