Ölmeden önce yaşamalıyım dediğiniz neler var?

"Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşayamaz" görüşündeyim. Yaşadığınızı hissetmek için neler yapıyorsunuz? Ölmeden önce yaşamak istediğiniz neler var?

0|0
723

En İyi Erkek Görüşü

• Don lastiği ile bungee jumping yapmak. Saatte 140 km hızla giden arabanın camından rüzgara karşı işemek. Şehir trafiğini birbirine katıp peşimdeki polislerden kurtulmak için karakola sığınmak. Adalet bakanlığı binasını 5 Kasım gecesi havai fişekler eşliğinde patlamak. gözüme kestirdiğim hoş bir bayana sokak ortasında "hanfendi şevişekmi" diye bağırmak. Eski ve gıcık sevgilimin evine gidip ailesinin yanında "aldıracaksın o çocuğu, istemiyorum babafalan olmak" diye çemkirip çıkmak. sırf dış görünüşünden dolayı kimsenin sevgili olmak istemediği bir hanıma romantik bir akşam yemeği ısmarlayıp ay ışığı altında onunla dans etmek. Kahtalı mıçe ile birlikte rap müzik yapıp piyasaya sürmek. Son olarak irice bir mermer parçası bulup mezar taşımı ellerimle hazırlamak. Üzerinde fosforlu boya ile "legend is back" yazıcak :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben aşk evliliğe.. aşk ilişkisine çoooooooook ama çooook hasret kaldım Allah karşıma fahriye evcen gibi bir bayan çıkarmayı hayırlısını eylesin..
    Ondan sonra yamaç paraşüt atlamayı
    sonra hani dağ yollarındandan aşağı doğru tren varya çok değişik bişey ondan
    sonra akla adrenalin gelebilen herşey :)

1|0
    0|0
  • Sanırım ölme vakti geldi. her şeyi yaptım

1|0
    0|0
  • Paraşütle atlamak istemişimdir hep.

1|1
    0|0
  • Yaşamak sevmek sevilmek gülmek mutlu olmak huzurlu olmak

1|0
    0|0
  • İskandinav ülkelerini gezmek...

1|0
    0|0
  • Plan kurmam, olursa yaşarım.

1|0
    0|0
  • saygınlık kazanmak

1|0
    0|0
  • Hayal...

1|0
    0|0
  • Hiç bişey

1|0
    0|0
  • trenle uzun yolculuk

1|0
    0|0
  • o zaman artık ölebilirim. Hepsini denedim çok şükür. Paraşüt ve kanoyu da es geçmemek lazım

1|0
    0|0
  • iki kadinla grup yapmak

0|0
    0|0
  • hersey

0|0
    0|0
  • iki meme ucumu da emdirirken zevkten bayılmak

0|0
    0|0
  • Kokain + seks combosunu yapmak

0|0
    0|0
  • milli olmak, tabiki helalimle.

0|0
    0|0
  • Lsd ve kokain icmek

1|0
    0|0
  • ölmeden önce helal dairesi içindeki her şeyi yaşamak isterim ki bunlarda hiç zor değil.

1|0
    0|0
  • Karı kız

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...