Bana yardim edin lutfen?

ya ben sinif arkadasim vardi. biz icki falan iccektik yani iki bira sadece. bildiginiz ben iki birada kafa buldum. ya resmen arkadsim opustuk. bildiginiz ustume falan cikti. boynumu falan optu ama ilerisi olmadi. hatirliyor bunlaari ama karsi koyamadim. yaa o kadar suclu hissediyorum ki. bundan sonra nasil davranmaliyim bana yardim edin

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• viski, vodka, rom, kokteyller için daha iyi sevişirsiniz. Bu defa az oldu diye dert etme zamanla ilişkiniz yoluna girer. Bira zaten göbeği şişirir, ağız kokar, daha iyi şeyler için, hatta cesaret almak için zorlanmayın, birşey içmeden de doya doya sevişirsiniz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Fazla samimi olmayın deyince yobaz oluyoruz. İşte olunca da böyle sonuçlar ortaya çıkıyor.

1|0
    0|0
  • ulen içme diyince ben alkolik değilim bana alkolik muamelesi yapma diyosunuz yiyişince de neyse ya banane..

1|0
    0|0
  • İlk önce alkole tövbe et

1|0
    0|0
  • Sevişmeye devam etmelisin

1|0
    0|0
  • Şu alkolü bırakın artık. Olan sizin psikolojinize oluyor.

1|0
    0|0
  • Icmeseydin heryerin çorap söküğü gibi nerden tutsan elinde kalıyor içki zina vs

1|0
    0|0
  • yüz verme ve bidaha tekrarlarsa konuşmazsın

1|0
    0|0
  • İçerken bize mi sordun

0|0
    0|0
  • Grzekalı

0|0
    0|0
  • bilerek ve bu niyetle içirmiş sandım nedense

0|0
    0|0
  • konusma bence

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevmiyosan git konus bence ama sevmiyorsan sevmiyorum de yolla gitsin. Artik arkadas olamassiniz siz

1|0
    0|0
  • İste ickinin zararlari

1|0
    0|0
Yükleniyor...