Hayatta neler için paraya önem vermezsin? Haftalık ne kadar parayla geçiniyorsun? Memnun musun geçinebilme açısından?

Şahsen benim bir ilde çok sevdiğim bir grup Türkçü dernek var. Ve bu dernek benim ilimde değil başka ilde. 30 ağustosta yürüyüş yaptılar. Gidecektim ama tren bozulmuş gidemedim. Normalde trenle gider otobüsle dönerim. 30 ağustosta çok güzel bir yürüyüş yapmışlar kürtleri öven güzel sloganlar atmışlar d. d. . d tren yok diye gitmediğim için çok pişman oldum. Ama değil tren otobüs dahi olmasa 29 ekimde kafaya koydum kesinlikle o ile gidecem yürüyüş için. otobüs varda olmasa bile uçakla giderim. O derece fanatik milliyetçiyim. Böyle konularda parama önem vermem. Yoksa param değerlidir benim. 1 ingiliz sterlini 4 liraysa benim 1 param 100 liradır benim gözümde d. d. canımdan fazla sevdiğim kişilere ben ne tür yiyecek seversem onlardan götürürüm hediye olarak bu konudada paraya önem vermem. birde beni bir seven kız olursa. Benim suriye gibi karman çorman bir hayatım var. Aynı halep gibiyim. Aİlem ayrıldı 5 sene önce. Bunlar yüzünden derse adepte olamadım ve kıytırık bir iki yıllık yere gittim benim gözümde bir üniversite değil bu iki yıllıklar ondada mezun olamadım moral can sıkıntısından. yoksa çok zeki biriyim. şeytana pabuçunu ters giydiririm. Babamın durumu fena sayılmaz. En güzel semtte oturur yaşadığım ilde. Kendinide dindar sanar ama tam bir yobayz bir adam. Bana maddi ve manevi faydası yok. İşimde yok okuyamadım malesef. Annemgilin tarafında kalıyorum. Beğenmediğim bir semt vede annem bana bir hafta için sadece ve sadece yalnızca 50 liracık veriyor. Gel ne yaparsan yap bu bir hafta 50 liracık parayla. Ben zaten yeme içmeyi gıda olarak seven bir insanım. Bana 50 liracık üç buçuk gün anca gidiyor. oda yeme içmeye gıda olarak. Alkolum sigaram yok. Ama ben fetullah gibiyim d. d. d. fetullahçı değilim şakasına örnek veriyorum. 11000 liralık chp gibi evvelden bana ait servetim var. Bu parayı evliliğim için karı kızla yemiyorum. Dolar altın alıp satıyom. Haftalık 50-60 lira kazanıyom. Bu parayıda yiyorum. vadeliye koyuyom böyle bir çarkım var rahatım ya sen?

• MEMNUNUM
    50% (1)75% (3)67% (4)Oy Ver
  • MEMNUN DEĞİLİM
    50% (1)25% (1)33% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Ben milliyetçi ve akpyi tutan bir insanım. Ama aziz nesinin şu sözüne çok hak veririm. Bu ülkedeki insanların değil %60 ı yüzde 85 i yüzde 90 ı süzme saylak. Güzel soru soruyoz cevap yok. ama şu adam şeyime baktı, yok bu erkek bana baktı kız şöyle yapti diye soru sorsam bir sürü cevap gelir
2ay Milliyetçiler ve koyu Tayyipi sevenler hariç bu ülkedeki diğer tüm ahymaklar belediyelerdeki ekmek büfelerinden ekmek almak zorunda kalırlar inşallah umarım

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...