Günde 2 paket sigara içiyorum ölmek istediğimi söylüyorum anneme diyorum ağlıyor neden böyle yapıyor?

Her insan gibi benimde isteklerim var benim isteğim ölmek anneme diyorum napmalıyım diye ağlıyor günde 40 tane sigara içiyorum yaşım 18 cidden bir yol söyleyin kısa bir yol

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Anne o tabi aglar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 5 paket iç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2- 3 sene daha sabret

0|0
    0|0
  • Ah dostum, inceldigi yerden koparmissin, oysaki bir 18 yaşindakinin ne hayalleri olabilirdi

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben annemi bile iten bir çocuğum duygu falan kalmadı bende hayal falan hepsi boş ölüm bambaşkadır

• 2ay

Allah neden cezalandırmıyo peki ben olsam azap verirdim hemen

• 2ay

Cezalandircak kardesim, yardim etmeyenleri belki simdi kötü durumda olanlardan diger dünyada dahada kötü yapcak

Erkekler Ne Diyor 4

• İntihar et o zaman, gelip burda boş boş yazma. Herkesin isteği olsa dünya cennet olurdu.

0|0
    0|0
    • 2ay

allah yaratmıcak ozaman tabi sizin inandığınız allahcık neysr bu konuya girmiyelim

• 2ay

Onu demiyorum mesela bir çocuk doğuştan sürekli psikolojik hastalıkla doğar veya fakir doğar başkası tam şekilde doğar neden adaletsizlik var o bu işkenceyi çekmek zorundamı? neden adalet yok düzeni bozanda adaletsizlik değilmi

• 2ay

İnsan ilk yaratıldığında adalet vardı, ç ve bugünün adaletsizliğini biz, insanlar yarattıkö kimse Tanrıyı suçlayamaz. Hani bir laf var sorun islamda değil insanda.

• Merak etme Birgün öleceksin acele etme sabırlı ol.

0|0
    0|0
  • Yeni köprü açıldı ordan kendini denize uçabilirsin

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...