Kendim hariç herşeye üzülüyorum normal mi?

Herşeye çok üzülüyorum dünya çok kötü bir yer hep kötü haberler okuyorum tacizler tecavüzler şiddetler çocukların gözyaşı o kadar üzülüyorum ki ağlıyorum sürekli arkadaşlarımın sıkıntıları benim sıkıntılarım fakir insanlar sevilmeyen insanlar hele ki çocuklar savaşa maruz kalan okuyamayan karnı acıkan hatta açlıktan ölen hastalıkla boğuşanlar gördükçe o kadar üzülüyorum ki ve elimden hiçbirşey gelmiyor canım çok sıkılıyor buna , ben kimse üzülmesin istiyorum, güzel bir olay olsun o kadar mutlu oluyorum ki ama bu gerçekler kalbimi beynimi yiyip duruyor keşke herkes mutlu olsa keşke kimse ağlamasa sınıf farkı olmasa ve keşke savaşlar olmasa bu dünya hepimize yeter bunun farkına varsalar keşke...

1|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef biri günah işleyecek biri sevap biri acı çekecek biri gülüp eğlenecek. Biri zengin olacak diğeri açlıktan kırılacak. her insan bir şekilde sinanacak bu dünyada. ki hak ettiğini sonsuz olarak kavuşacak. ve sonra kötüler bir yerde iyiler bir yerde.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnan her gün bunlar benim de kafamın içinde dönüyor boğazım düğümleniyor böyle ieyler varken mutlu olamıyotum umudum kalmıyor yarına her gün biraz daha kötüye gidiyor her saat birinin cAnı yanıyor şehitlerimiz olıyor bazı çocuklar aç hayvanları eziyetler çok üzücü şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dünyanın o tarafını görmen çok güzel birşey, duyarlı ve zeki birisin keşke herkes senin gibi olsa.

0|0
    0|0
    • 2ay

Elimden hiçbişeyin gelmemesi canımı acıtıyor tek başıma dünyayı güzelleştiremem herkes kendi derdine düşmüş insanlığımız kaybolmuş.

• 2ay

Aynılarını bende çok düşünürdüm, bazı yaşadıklarım unutturdu onları ama tamamen unutmamız imkansız. Yapabileceğimiz bişey yok malesef dünyanın pislikleri işte üzücü

• Dünyada her şey iyi ve güzel olsaydı nasıl imtihan ediliyor olurduk?

0|0
    0|0
  • Ya dünyanın malı bol alırsan zengin almazsan yoksulsun

0|0
    0|0
  • bende üzgünüm dostum

0|0
    0|0
  • sadece kendini sev

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sende benim kafadansin, bu yuzden lutfen kendine dikkat et , sen çabuk depresyona girersin, ben depresyona girdim çunku, çok zordu benim için , ben artik haberlere bakmiyorum beni kotu etkiliyo, sende oyle yap!! elimizden birsey gelebilir, dua etmek, ve etrafinda ki insanlari mutlu et, bu sana iyi gelir !!! iyi aksamlar

0|0
    0|0
  • Kendin hariç çok fazla şeye üzülme bebiş. Yıpranırsın :)

0|0
    0|0
  • normal değil bence

0|0
    0|0
  • Bu ülkede yaşayan çoğu kişi olayın farkında değil ama gerçekten haberleri izlerken hep kötü haber verilen bir haber olursa kanal kanal kaçıyoruz zaten iyi haberde verilmiyor ki

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok sıkıldım artık güzel şeyler olsun psikolojim bozuldu sürekli kötü şeyler oluyor birileri birilerini hep eziyor birileri zorla evlendiriliyor düşindükçe kalbim ağrıyor belki başkalarının sorunu takma diyebilirsin ama öyle yapamıyorum bende kötü şeyler yaşadım belki ondandır kimse üzülmesin dünyayı değiştirmeye gücüm yetmiyor

• 2ay

Takma diyemem tabikide çünkü bende böyle şeyleri kendime dert ediniyorum. Her gün biri haksızlığa uğruyor biri şehit oluyor geride kalan küçük çocuklar ülkedeki magandalar yüzünden canından olanlar asıl bunlara üzülmezsek insanlığımızı kaybederiz

Yükleniyor...