Araplar neden deve sidiği içiyor?

Araplar neden deve sidiği içiyor?Bu nasıl bir iğrençliktir? Bunu neden yapıyorlar?

1|4
16|49

En İyi Erkek Görüşü

• Nur içinde yatsın Kemal sunalın "arap sen içme bokunu çıkarıyorsun" dediği günden beri böyleler.

3|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Araplar iğrenç bir ırk 😷

5|4
    1|3

Erkekler Ne Diyor 48

• Bunu bütün Araplar yapmaz. Bazı bedeviler yapar, onlarda da nasıl müslümansa ne haramdan, ne necasetten haberi yok. Bunlar İslamdan çok töreleri ile yaşıyor bunlara bakanda müslümanlık unların töresi zannediyor.

1|0
    0|0
    • 2ay

Sabahtan beri bu olayı araştırıyorum. Bir hadis var sadece bir yerde tedavi amaçlı sütle birlikte kullanılmı için bir tavsiye var var. İbni sinada aynı hastalığa tavsiye etmiş ama bir kaç damlayı almış bunlar bardak yapmış, yetmemiş kova yapmışlar.

• 2ay

İnternette bunu buldum😊😀
      Büyük Mükemmel Dünya Lügati"nden Johann Heinrick Zedler'in
      idrar hakkında yazdıkları
      Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor...
      En azgın sivilceler bile on günden fazla direnemiyor kendi çişinize!
      İdrarla ovulan artroz hafifliyor...
      Günde birkac tamponla kılıç yarası bile iyilesiyor...
      Pencere camlarını, hicbir temizlik maddesi çiş kadar parlatmıyor!
      On gün dinlendirilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.
      İdrarla sulanmış salatalıklar daha çabuk büyüyor.
      Bunlar kitaptan birtanede ben biliyorum Eski mısırda hamile kadınlar bir yere arpa, bir yerede buğday ekemiş, buğday ön e çimlenirse bebek erkek, arpa önce çimlenirse kız doğarmış
      Prof. Julias Manger, 1933 yılında laboratuvarda kutuların içerisinde kurutma kağıtları üzerine yerleştirdiği buğday ve arpa tanelerini, idrarla sulayıp, Mısırlıların kullandığı gebelik ve cinsiyet belirleme yönteminin doğruluğunu ispat etmiş

• 2ay

Lütfen Arapları aklamak için uydurma şeylere inanmayalım ve iğrençleşmeyelim. Arapları aklamak için idrar içmek sağlıklıdır bile dediniz ya daha fazla tartışamam sizinle. Zira midem bulandı

• Araplar kadar pis bir ırk yok.
    İslamiyet'in neden geldiği belli

4|3
    0|0
  • Çünkü Araplar :D

2|1
    0|0
  • Altın klozet e pisleyip üretmekten başka hiç bir işe yaramayan insan topluluğu. Onlar kadar boş yaşayan gereksiz bir topluluk yok şu dünyada. Gurursuzlar suursuzlar arkadan vurmayı severler. Üzerine gidilincede hemen ajitasyon yaparlar. Yok biz müslümanız diye eziyorlar falan. Bence yok edilmeli ler.

2|0
    0|0
  • Hadis var. Deve sidiğinin şifalı olduğuna inanıyorlar. Bizim hacılar da aynı haltı yiyordu bir zamanlar asgfdfghgfds

1|2
    1|1
    • 2ay

doğru bir hadis mi peki? yani kesin mi?

• 2ay

Doğruluğunu ya da yanlışlığını ben bilmem. Neticede doğru da olsa yanlış da olsa böyle bir şey var. Adamlar deve sütü ve sidiği içiyor. Hepsi değil tabii ama var böyleleri. Sonra da MERS olup sürünüyorlar sdfgfdfghgfdd

• İlk defa duydum

2|1
    0|0
  • aptallar cunku biz ihracatcı olarak araplarla çalışıyoruz arap müşterileri türkiyenin en nezih resturantlarına götüryüorum adamlar eti begenmiyor florya tesislerine götürüyorum adam orayı begeniyor... adama kuruyemiş alıyorum salak leblebileri yiyor en ballılarını bırakıyor :D

1|0
    0|0
  • Bazıları demek ki seviyor :)

1|0
    0|1
  • Cehalet mi desem, aptallık mı?

2|1
    0|1
  • arap bırası :D

2|1
    0|1
  • Deve sütü değil mi o ya?

1|0
    0|0
  • doğruysa, tuhaf bir durum

1|1
    0|0
  • Araplar pis bir kabile zaten ne bekliyorsun ki.

2|1
    0|1
  • Gerizekalilar cunku djjd

1|1
    0|1
  • Şifa kızım şifa.
    Gerizekalılara akıl verildiğine inanılıyor.

1|1
    0|1
  • Oggh 😷

1|1
    0|0
  • çünkü arap dediğin insan değildir..

2|0
    0|0
  • bu nasıl fantazi mk

1|1
    0|0
  • ilk defa duydum :)

2|1
    0|0
  • iğrenç mk

1|0
    0|0
  • Buhari''nin hadisi var

1|0
    0|2
  • Beyni de arap beyni çünkü

1|1
    0|1
  • Çünkü pisler

2|1
    0|0
  • Bizim atalarımız da kımız içerdi ama o temizdi

1|1
    0|0
  • Orada çay yoksa demek ki :D

1|1
    0|1
  • Eminmisin içtiklerine.. belki başka amaçla kullanıyorlardır onu.. İnsan sidiği de kullanılır yarayı temizlemek için.

2|0
    0|2
  • onların birası da o galiba :D

1|1
    0|1
  • Bunlar ne bulsa içer ya hayva gibi duruyorlar zaten alıyorlar bide çıtı pıtı kızaları oooh kebap

1|1
    0|0
  • Bira niyetine içiyorlar.

1|0
    0|0
  • şu an şoka girdim yok ama gerçi saat gec oldu bu saate kalmaz kapanıyor şok ya işte bizim kuruyemisci metin abinin dükkanına girdim.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 15

• Ureyne ve Ukeyle kabilelerinden bir grup Medine’ye gelerek Müslüman oldular. Medine’nin havası onlara dokununca Peygamber onlara deve sidiği içmelerini öğütledi. Adamlar develeri dağıttılar ve çobanı da öldürdüler. Peygamber onları yakalattı, ellerini ve ayaklarını kesti, gözlerini oydu, çölde susuz ölüme terk etti. Biz onlara su vermek isteyince, Peygamber bizi engelledi.” Buhari Tıp5/1, Hanbel 3/107,163.

Neymiş diye bakayım dedim de, nasıl spUreyne ve Ukeyle kabilelerinden bir grup Medine’ye gelerek Müslüman oldular. Medine’nin havası onlara dokununca Peygamber onlara deve sidiği içmelerini öğütledi. Adamlar develeri dağıttılar ve çobanı da öldürdüler. Peygamber onları yakalattı, ellerini ve ayaklarını kesti, gözlerini oydu, çölde susuz ölüme terk etti. Biz onlara su vermek isteyince, Peygamber bizi engelledi.” Buhari Tıp5/1, Hanbel 3/107,163.

Neymiş diye bakayım dedim de nasıl peygamber be ben şok ben iflas 😱😱😱

1|0
    0|0
    • 2ay

Hadisi biliyordum da bazı hadisler gerçek olmuyor. O yüzden sordum aslında. Ama gerçekse zaten din bana mantıksız geliyordu şaşırmam yani😂

• 2ay

Buhari hadislerinin bir çoğu sahih kabul edilir. Yani peygamber su yerine sidik için demiş olabilir susuz kalan insanlara, çünkü orada su yok ve insanların da zor şartlarda kendi sidigini içtiği bilinir.

Hatta orada uzun boylu insanlara deve gtu yalamis denirmis.
      Ay bilmiyorum valla ay banane ya

• 2ay

Doğrudur. Şaşırmam😂

• çölde bira bulamadıkları içindir belki :)

2|0
    0|0
  • pis insanlar zaten gayet yakıştırdım ben

2|1
    0|0
  • Of resmen sağlık kokiyir

1|1
    0|0
  • Hic sasirmadim bu igrenc araplardanda bu beklenirdi zaten bunlar kadar igrenc ve pis bir irk yoktur.

1|0
    0|0
  • Iyyy

1|1
    0|0
  • Kuranda acikca icki yasak demis. Deve sidigi yasak dememis ki... Yarasin koclarima.

1|0
    0|0
    • 2ay

İşin ilginç tarafı çoğu Müslüman bunu bilmiyormuş, ilk defa duydum diyen çok

• 2ay

Ahaha neyse en son benim yorumum daha havali 😎

• 2ay

😂😂

• Ohaaa ben şok 😂😂

1|1
    0|0
  • ilk defa duydum çok iğrenç

1|1
    0|0
  • faydası vardır

1|0