Arkadaşlar boş zamanlarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Kendinizi nelerle eğlendiriyorsunuz, nasıl vakit geçiriyorsunuz neleri yapmaktan hoşlanıyorsunuz fikir verebilirmisiniz? Oyun, kitap vs. adlarıyla birlikte olursa sevinirim. 🎀

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• lys muhabbetine ders bahanesiyle evden hiç çıkmadım haliyle got göbek aldı basını yürüdü sabah sporu düşünüyorum bir de sabah erken kalkmak iyidir ya hantal olmamak gerek arada bir kitap okurum ama roman türü kitaplar tercih etmiyorum metafizik, parapsikoloji, hipnoz gibi şeylerle ilgileniyorum kitap önerisi olarak "zihin kontrolü silva metodu" nu önerebilirim oyun olarak lol oynuyordum ama yakın zamanda hesabım askıya alınınca onu da bıraktım izlemelik olarak marvel evrenini baştan izlemeye karar verdim bir de bunların izleme sırası varmış araştırdım buldum arada bir marvel dizisi izliyorsun sonra filme geçiyorsun falan onun dısında beyin yakan filmleri paradoks içeren filmleri bilim kurgu içeren filmleri çok severim komedi olarak film izlemiyorum bayadır ama anime izliyorum beyin yakan animeler çok olmadığından komedi ağırlıklı animeler izlerim tabi beyin yakan kurgusu kaliteli animeleri de izliyorum anime izlemek istersen klasiktir ama death note dan başlayabilirsin bay iyidir bir de yabancı dizi olarak doctor who izliyorum mükemmel bir dizidir su yaptıklarımın hiçbirini yapmayacaksan bile bunu izle derim içim rahattır kaliteli bir dizidir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dizi film, kitap.
    Boyama kitapları boyuyorum eheheh :D
    Kar küreleri yapıyorum, sinemaya gidiyorum, ders çalışıyorum ya da sakarlığımdan dolayı zedeliyorum kolumu bacağımı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Genel olarak burda takılıyoruz 😀

1|0
    0|0
  • Muhabbet edecek çok kişi var onun dışında sinema yaparım halısaha pes derken bitti

0|0
    0|0
  • Kafam attıkca buraya giriyorum , tv izliyorum , matematik çözüyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Matematik çözmek😱

• 2ay

Saka olmali matematik okuyan genclerin dusmanidir 😂

• 2ay

Hayır ya 😂 ciddiyim , zevk alıyorum , hatta çözemedigim sorulara verdiğim uğraş 😂 en zevklisi o

• dışarı çıkıyom yürüyüş filim izleme ara sıra kitap okuma

0|0
    0|0
  • Pc de oyun takılıyorum, mızıka çalıyorum

0|0
    0|0
  • bu stede ki sorulara cvp yaziom

0|0
    0|0
  • Genelde tiyatro ve denize gidiyorum ve yeğenimle zaman geçiriyorum.

0|0
    0|0
  • Kitap okuyorum. Bilgisayarda oyun oynuyorum. Arkadaşlarımla takılıyorum. Müzik dinliyorum ve bu siteye giriyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Onerebilecegin bir kitap varmi?

• 2ay

Şu an İlber Ortaylı'nın "Tüekiye'nin yakın tarihi" kitabını okuyorum. Onu tavsiye edebilirim. Ya da Tarık Akan'ın "Anne Kafamda Bit Var" kitabını da okuyabilirsin. 12 Eylül anılarını anlatıyor.

• Yeni insanlarla tanışmadan kavga ediyorum

0|0
    0|0
  • Telefondan satranç oynarım genelde

0|0
    0|0
  • Uyuyarak

0|0
    0|0
  • Boş olan bir zamanı değerlendiriyorsam, o nasıl boş zaman olur bana söylermisin?

0|0
    0|0
  • burada ona buna cevap yetiştiriyorum laga luga

0|0
    0|0
  • genelde film izlerim

0|0
    0|0
  • Kaçamak yaparak veya kaçamak yapacak kadın arayarak :)

0|0
    0|0
  • 31 çekerim

0|0
    0|0
  • Kitap okurum

0|0
    0|0
  • Spor, sosyal aktivite.

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kitap okurum, dışarı çıkarım, film izlerim...

0|0
    0|0
    • 2ay

ne tur kitap ve filmler

• 2ay

Kitaplarda daha çok bestseller olanları okuyorum.
      Filmlerde ise güncel olanları, ımbd puanı yüksek olanları veya tavsiye edilen filmleri izliyorum

• Yabancı dizi izliyom ( family guy, breaking bad, south park, the walking dead, the simpsons vs) kitap (Stephen King - O,

0|0
    0|0
Yükleniyor...