Kapat

Universiteye basladim ama ortamim cok kotu?

Uniye basladim ama ortamim cok kotu. 6 7 erkek mal mal dolasiyoruz. Ne yapmaliyim ya cok sıkılıyorum. ?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Benimde ortamın iyi değil ben doğru düzgün dolasamiyorum bile bir kızı gurubu vaf kimi çağırsam tuvalete gelmiyor benle yalnız gidiyorum a işlerine gelince gurubuz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hee 2 gunde 10 kızla evde pıjama partısı vercektın :D sabret olm okumaya gıttın oraya gotu topla sonra bakarsın duruma

0|0
    0|0
    • Valla bunaldim ya

• şimdi olay şu aktıf ol... kutuphaneye gıt sonra unıversıte meydanlarında kulupler olur onlara katıl muhakak mal mal gıdıp batak oynamaya kapanma

• Aynen biraz kizlarla kaynasmam lazim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Derslerine odaklan. Ne yapcan ortamı?

0|0
    0|0
  • ikinci gün gördüğün güzel bir kız grubuyla git tanış. Sevgili ol demiyorum git tanış. ben öyle yaptım şimdi akıyo maşallah 😄

0|0
    0|0
    • Direk tanisayim he ya terslenirsem?
      Rezil olmayalim sonra

• dostum diyeceğin cümle basit gideceğin kız grubu aynı derse girdiğin bir grup olmalı. kafeterya da otur ve bekle elbet gelirler. içeri girdiğiklerini gördüğün anda " Merhaba benim masam boş gelin beraber oturalım hem tanışmış oluruz sonuçta aynı bölümdeyiz" genelde bir canım hayır der direk ama sen yılma ve espirili bir şekilde " beraber uzun yıllar okuyacağız bence birbirimize iyi davranalım" de 😊 2 üni okudum sonuç %100

• Denemekblazimm

• mühendislik mi hocam bölüm?

0|0
    0|0
    • hazirliktayim Şu an , bolum isletme

• olsun hocam. ortamı hazırlıkta kurarsın. hemen öyle şapadanak kızlarla konuş demiyorum. ama öyle sap imajıda oluşturma kendinde

• aynen ufaktan kaynasmak lazim

• Dolaşmaya devam.

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    0|0
Yükleniyor...