Cinsel istismara uğrasanız? Lütfen okuyun?

Bunu okuyan herkes kendini bir kız yerine koysun.
cinsel istismara uğruyorsunuz ve bunu yapan okuldan öğretmeniniz.
sizin gögüslerinizi ellemeye calışıyor yakınlık kurmaya çalışıyor fakat izin vermiyorsunuz haliyle.
bunu yaparken güven aldığı tek şey sizin stajınızı laylon yapmanız. Ona güvenerek size bu kötülükleri yapma cesareti buluyor ve şerefsizliğinden.
size yaklaşımı söylediklerinin bir cogunun ses kaydı var.
nasıl bir yol izlemek lazım ne yapardınız.
kendi adaletinizi sağlayıp bu kişiliksizi vururmusumuz darpmı edersniz.
başka yol söylecek var mı.
lütfen.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer darp edersen vs bunlar geçicidir. Milli Eğitim bakanlığına başvurarak öğretmenlik hayatını bitirip sonrada polise başvurarak hayatını bitirebilirsin.

0|1
    0|0
    • 2ay

Yorumun için saol birşey sorucam yardımcı olurmusun.
      Darpın filan gecici olduğunu biliyorum ama ders olsun bidaha kimseye yapmaya cesarrt etmesin istiyordum.
      Ülkedeki adalet sisteminide biliyoruz.
      Milli egitime şikayet etsek kesin mesleğinden olur mu Adaletten pek umudum kalmadı mahkemelerden filan.
      Ya öyle birşey olsun istyorum ki cesart edemesin böyle birşeye yaşatmasın hiç bir genc kıza.

• 2ay

Abi sana şunu diyeyim.
      Huylu huyundan vazgecmez bu köpek öncedende böylr şeylere kalmışmış yapmış araştırdım ama hiç biride cesaret edememiş şikayet için.
      İsmim cıkar diye ailesinden cevresnden korkmuş en son benim başıma gelmedi Ve bir çok kızından bundan sonra başına gelecek Gelsin istemiyorum 5 dklık zevk için bu kzıların ömür boyu korkuları oluyor bunlar yazık. Bunları yaşadığımı bileb2-3 arkadaşım var ses kayıtlarının dışında Diğer yaşaynlarıda bulabilsem bir ..

• 2ay

Ailenin bunu bilmesi gerekir birşey yaparlar korkusuyla daha kötü sonuçlar ortaya çıkıyor o yüzden aileninde bilgisi olsun kardeşim ve bunu gidip müdüre anlatma okulun adının kirlenmemesi için onu yakar senide okuldan atar o yüzden dediğin gibi yaptığı bir kişiyi daha bulursan milli eğitim ve polise başvur faydasını göreceksin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Yol belli savcılık ver bakiyim okula onu çöp tenekesi bile almazlar

0|1
    0|0
    • 2ay

Başına birşey gelmeden yırtar diye korkuyorum müdüre gidip konuşmak aklımda ama ya kurtulursa birşey olmazsa.

• 2ay

Ne milli eğyimi sen ya senin yaşın kaç?

• 2ay

Sen savcılığa şikayette bulun savcılık alayını hoplatır boşuna uğraşma milli eğtim falan.

• Darp edebilirim vurabilirim kesin birşey yaparım yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...