İkinci bir darbe girişimi olabilir mi sizce? Olursada nasıl bir senaryo olabilir? Herkes seneryolarını yazabilir mi?

Ben koyu bir Türk Milliyetçisiyim. Vede azılı bir <3 Tayyip <3 hayranıyım. Türkçü çizgideyim artım olarak Erdoğanı çok seviyorum. Bence bir daha bir girişim olacak. Çünkü fetullah cazygır biri. Tahmin ettiğim senaryolar. Benim altıncı hissim çok kuvvetlidir. 1 2 sene öncede böyle bir şey olacağını hissediyordum.
1) 29 ekimde polisli askerli bir girişim olabilir'
2) Adana, konya, eskişehir, malatya gibi illerde geçici süreliğine bir feto işgali olabilir bununda amacı ekonomik kaos çıksın diye.
3) Ben hulusi akarında fetocu olduğunu tahmin ediyorum. ondan daha çok yeni atanan iç işleri bakanının fetocu olduğuna canı gönülden tahmin ediyorum. Bunlardan biri Erdoğana suikast yapabilir. Ülke suriyeyide geçer.
4) ya da bu fetocular İstanbul'da 5 ya da 7 büyüklüğünde deprem yapıp ülkeyi ekonomik anlamda çökertmek isteyebilirler.
5) Bence hayla fetullahçı polis ve askerler çok.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Askeriye de Şu an 70 bin kusur astsubay subay fetocu var binlerce akademisyen kiliginda fetocu binlerce sanatci kiliginda fetocu binlerce kemalist kiliginda fetocu binlerce laiklik kiliginda fetocu vs vs

0|1
    0|0
    • 2ay

orysp ccklr maske gibi aynı. chpli halk tvdeki yönetmen hakan aygün veya akgünde koyu fethullahçı.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ülkenin başındaki fetocuyken içindekileri temizlese ne olur.

0|0
    0|1
  • O değilde akpli bir Türk milliyetçisi. Komiksin.

0|0
    0|1
    • 2ay

niye olamaz mı apytal

• 2ay

Küfür ederek kendini anlatiyorsun cunku acizsin cümlede geçen Milliyetçilik kelimesinin farkinda misin acaba? Peki erdoganin her turlu Milliyetciliği ayagimizin altina aliyoruz dediginin farkinda misin? Mhp ye oy veren Milliyetciler Türk milliyetçiliği ( dinle siyasetin karışmasına son derece karşıdır) ülkücülük alperenler olarak ayrılır. Esen kal

• Tutarsa s*çtın jajaja

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...