Babam oleli 3 ay oldu. Ilk gun morga indik herkez bakiyordu babama. bense uzaktaydim ne bir aglayan sesi duymak istedim nede o ortamda durmak. annem bana bagirdi. gel gor dedi sende yok dedim oyle gormek istemiyorum dedim. bak sonra pisman olursun kesk3 baksaydim dersin dediler. babam hastaykende gidip bakmadim girmedim yogun bakima öldugu zaman 1 2 saat agladim sonra aglamam kesildi. Don oldum sizce neden :( mal gibi yemek yedim. Ben kati yureklimiyim

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir erkek oldugum halde bile göremedim sadece yıkandıgında elini öptüm hala mezarına gidemeyecek kadar dayanamıyorum yogun bakımdayken 10 gün kaldı hiç göremedim dayanamıyorum yokmus olmamıs gibi davranmaaya calısıyorum ama kendimi kandırıyorum agustosun 5 inde tam 1 sene olmustu hele ki askerdeyken bu acıyı yasadım ve unutamıyorum Allah kimseye yoklugunu göstermesin...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle başın sağolsun. Sen babanı o şekilde görmek istememişsin eğer görseydin o halini hatırlardın. Bence görmemekle iyi etmişsin. Bazıları çok üzüldüğünde ağlayamıyor hissizlik yaşıyor. İçine akıyor. Asıl ağlayanlar değil ağlayamayanlar çok hassas. Ağlayanlar duygularını anı anına yaşayanlar. Sen kabullenememişsin bence çok normal. Nasıl kabullenilir ki? Kendine bu konuda haksızlık etme. Ağlarsan rahatlarsın ama ağlayamayınca daha kötü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yok insanlar farklı tepkiler versede üzülmediklerini göstermez bu tip olylar insanlarda farklı travmatif etkiler bırakır
    sen üzülme cesedine bakmaman iyi olmuş bende bakmazdım

1|0
    0|0
  • dedem öldüğünde aynısını yavaşadim ne son kez baktim ne de cok agladim sadece tabutunu okşadim bir kere

0|0
    0|0
  • Bir evladın, ebeveynini hatırlamak isteyeceği en son görüntü ölüm görüntüsüdür. Ailen katı asıl

1|0
    0|0
  • Katısın acı eşiğin yüksek sanırım

0|0
    0|0
  • Herkes aynı tepkiyi vermez

0|1
    0|0
  • Yok değilsin o an ne gerekiyorsa onu yapmışsın kendince neye karar verdiysen ona uy

0|0
    0|0
  • Şoktasın bu kadar... Bir anda soğukkanlı olamayacak kadar hassassın

0|0
    0|0
  • Ruh hakim başka sadece peki pismanmisin görmediğine

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim baktırmazlar çünkü en son nasıl gördüysen hatırında o kalır hiç unutamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah cennetde kavuştursun, katı kalplilikle alakası yok o an donuyosun nice sonra açılır daha fazla acısını hissedersin babamnem öldügünde ben orta bişey yokken gülüyordum sinirsel bişey tabi sonra dan baya bir koyuyo

0|0
    0|0
  • soğukkanlısın bu iyi bişey aslında

0|1
    0|0
  • Aslında o tepkin bile üzüldüğünü gösteriyor. Her insanın üzülme şekli psikolojik olarak farklıdır. Kimi ağlar içi çıkana kadar kimi susar susar sesini çıkarmaz sonradan delirir.

0|0
    0|0
  • Canim oyle dsunme sokun etkisi bu ben cok korkarim öluden ybanci brisinin cenaze arabsni gorsem icim cok kotu oluyo cok korkuorm bn tbut grnce kriz gciriom korkudn norml baksan uyuyamzdn gzunu kpatggn an gzunun onune gelirdi

0|0
    0|0
  • Boşver ben gördüm de noldu? en iyi haliyle hatırla gözünün önünden gitmiyor sonra o hali

0|0
    0|0
  • olmus ve ölmüse çare yok; babanin arkasindan dua et.

0|0
    0|0
  • Benimde babam öldü bisure önce. Ben hiç aglamadim. Bende öldükten sonra görmedim. O an neden aglamadim bende bilmiyorum. Bisey oluyo sana sanki herşey normalmiş gibi.

0|1
    0|0
  • iyi etmişsin katı yüreklilikle alakası yok o donuk yüzü hatırlamaktansa eski hallerin aklında kalsın daha iyi

0|1
    0|0
Yükleniyor...