Müslümanım ama dualarım neden kabul olmuyor?

Reddetmesine rağmen kızı çok sevip Allahtan yalvar yakar ağlayarak aylarca istedim olmadı. Hayırlısı bu değilmiş dedim.

Ben oyuncuyum dizilerde bölüm oyuncusu olarak oynuyorum. Figüran filan değil. Ne zaman iş için dua etsem kabul oluyor ama hep aksilik çıkıyor.

Son 4 ayda 7 projeye seçildim ya setten yolladılar ya da aksilik çıktı. Seçiliyorum ama olmuyor. Büyü varsa at üstümden Allahım diyorum. Neden böyle oluyor. Bütün herşeymi hayırsız benim için.

Güncellemeler:
2ay kmmk
2ay neden

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Biraz isyana gidiyoruz sanki! Simdi sakince ve mantikli bir sekilde dusunelim. Allah eger size bisey vermiyosa ya zamani degildir ya da bekletip daha iyisini verecektir. bir yerde okumustum aslinda dualarimizi dogru etmedigimiz icin kabul olmadigini yaziyordu dogrusunu Allah im ya hayirlisini bana sevdir ya da gonlumdeki hayirli eyle diye. Ustelik her duaniz kabul olmayabilir kabul olmayan dualariniz size mahser gunu ibadet sevabinda geri donecektir. Bu dunyaya her istedigimiz olsun diye gelmedik sabirli olun imtihan bitince bircok kapinin acildigini goreceksiniz

0|0
    0|0
    • 2ay

Yazın için sağol ama bak sorun duamın kabul olmaması değil Kabul olan dualarımın aksilik çıkması ben hayırlısını istiyorum 1-2 gün sonra oluyor hemen ama aksilik çıkıyor

• 2ay

bugün perşembe gecesi mübarek gün kuran alıp gece okuyyacağım inşallah olur sağol

• 2ay

Rica ederim kuran oku tabi ama gene olcak diye bir kaide yok 😕kuranu allah rizasi icin oku ferahlarsin 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin. Senin için hayırlı olanı sen değil O bilir.
    Dua ederken: "Gönlümde olanı hakkımda hayırlı, hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle." diye edersen ruhen rahat edeceğine inanıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Samimi icten dualar kabul olur. Bide Allah kulu dua edince dua ettim de Allah dualarimi kabul etmedi demedigi surece Allah duasini kabul eder boyle birsey var

0|0
    0|0
  • bızdede oluyor anlamadım

0|0
    0|0
  • Peygamber efendimiz demiş ki dini vecibelerini yerine getirmeyen neden çok derdim var demesin sadece dua ile olmaz o işler

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle ama ben çabalıyorum hem sevdiğim kız için hemde iş için oturmuyorum ayrıca iyi namazını kılan çoğu insanların başı hep dertte

• seni şer bildiğin belki sana daha hayırlısı olacak veya senin hayırlı bildiğin belki de şer dir unutma kafirler cennet bura bizim kisi öbür dünya

0|0
    0|0
  • Sınama.

0|0
    0|0
  • demek ki bu kariyer senin için hayırlı şey değilmiş rabbim sana başka iş bul diye işaret veriyor -.-

0|0
    0|0
  • Allaha hep işin dustugunde mi dua ediyorsun, onun senden memnun olmasi icin bazi gereklilikleri yerine getiriyomusun mesela, harama bulasan haramla ugrasanin da duasi kabul olmazmış sen yinede sabret vazgecme dua et her zaman

0|0
    0|0
  • Ziyarete git bir dua ettt banyo yap öyle git ayrıcaa hayırlısı neyse o olsun senin için

0|0
    0|0
  • Kabul olmuyorsa bir hayır vardır

0|0
    0|0
  • sakın böyle düşünme her şeyin bir zamanı vardır

0|0
    0|0
  • Bu sektörde kıskançlık ve baltalama olurmuş diye duyarız belkide ondandr?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya bütün işlerim iptal oluyor hep eskiden böyle değildi

• 1ay

aynı :D

• 1ay

Son mesajma cevap verir misiniz sondan õnceki

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim, duâ'nın peşinen icabet etmesini bekleme. O zaman imtihan olmazdı. Ayrıca ettiğimiz o kadar dualar kabul ediliyor ki hayatın akışından dolayı bunu fark etmiyoruz. Olaya böyle yaklaşma...

0|0
    0|0
  • dindeki allah olmadigi icin

0|0
    0|0
  • Herşeyin bir zamanı vardır ツ Allah hayırlısı nasip etsin sana.

0|0
    0|0
  • bu allah bizi sorgulamadan yarattıysa neden dualarımızı kabul etmiyor neden biliyor musun çünkü dünya yıldızlarıyla meşgul garibanı ne yapsın kuru ayın ödlek tanrısı

0|0
    0|1
  • Var bir sebep ama ne?
    Bunu hiçbirimiz bilemeyiz genç

0|0
    0|0
  • Sevgili konularında ping oluyor kardeşim biraz gecikme olabilir sabır :)

0|0
    0|0
  • Herşeyi devletten bekleme

0|0
    0|0
  • Senin imtihanın da bu aksilikler demekki

0|0
    0|0
  • din değiştir istersen

0|0
    0|0
  • hristiyan ol