Ankara niye bu kadar sıkıcı bir şehir?

Nefes alınacak bir yer yok heryer dağ bayır Ankaralılar hep avm'lerde mi takılıyor özellikle kışın merak ettim neyse ki yarın İstanbul'a dönüyorum :D

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Duyan da İstanbul'da bahçesinde havuzu olan villada oturup hergün ata biniyor sanır :D
    Sizin sinemaya gidemediğiniz sürede, biz polatlıdan ekmek alır geliriz be :p

3|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Deniz ve yeşil olmayan hiç bir yer güzel değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hah aynısını gel babama anlat. İstanbul'da sırf sahildeki çay bahçelerine gitsen 10 yılda bitiremezsin. Ankara 1 yer var kızılay. Ulan nefret ediyorum şu şehirden.

1|0
    0|0
    • 2ay

bilmediğin için olmasın keçiörene gittinmi yenimahalleye bahçeliye sayayımmı daha

• 2ay

@karahan_25 ya abicim ona 1 kere biniyorsun bitiyor. Teleferik falan boş. Ben teleferiği evden görüyorum. Şelale desen küçük yapay bir şelale. Karşısında hiç birşey yok avm hariç. Estergon kalesine 1 kere gidiyorsun bitiyor. Tek o var zaten. Etliktede hiç birşey yok 2-3 avm hariç.

• 2ay

kardeş sen ne olsun istiyon söyle seni oraya yönlendireyim

• iki hafta önce ankaradaydim kızları çok güzel bir kere bildiğin taş gibileri vardı. tunali hilmi caddesinde ki barlara gidip oturdum hatunlarla diyalog kurmak daha kolay baktiğı halde tanışmayan salak istanbullu kizlari gibi degiller ve oturup sohbet edebiliyorsun ama bir yerde swarm. çekini yaparsaniz eskortlar durmadan ark. isteği yolluyor bu insani çileden çikartabiliyor. Ankara güzel şehir

0|0
    0|0
  • lanet olsun ne yazık ki öyle

1|0
    0|0
  • Ankara diyince tüylerim diken diken oluyo :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Niye :D

• 2ay

Aynen öyle

• 2ay

kışını merak etme bence hiç kıçın donar ayaz oralar titremekten mahfoldum ben :D

• aynen aşırı sıkıcı yapacak hiç birşeyi yok hiç bir sosyal aktivitesi. gerçekten boğuluyorum ben bu şehirde.

0|0
    0|0
  • Deniz yok ondandır

0|0
    0|0
  • Elmadağ ya da Polatli falan takiliyosun sanirim :D Bence iyi abi Ankara , sıkıcı da değil :o

0|0
    0|0
    • 2ay

Eryamandayim şu an bir optimumu var :D

• 2ay

Cansiz abi oralar. Cik bir bahceli yap ne biliyim bir tunali falan yap aksamlari gayet eglenceli olur :D

• Sorma.

0|0
    0|0
  • Bide bize sor

0|0
    0|0
  • mümkünse geri gelme.

0|1
    0|0
  • Doğma büyüme Ankarada yaşıyorum ama Ankaradan haberim yok hiç yaşayamadım tadamadım Ankarayı

0|0
    0|0
  • Ankaraya arada banka yolluyor ama arkadasim yik haklisin baya sikiliyorum
    Arkadasim ol istiyorum

0|0
    0|0
  • sanki İstanbul'da farklı olan ne var dağ bayır avm :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Tabi canım

• 2ay

Denizi geç abi ya herşey orda. Tüm şirketler oraya taşınıyor tüm mağazalar, çeşitler orada. Haa iğrenç yönleri yok mu? Var. Ama şöyle bayırdan boğaz manzarası seğretmek apayrı bir güzellik

• 2ay

@Gathom ya kardeşim ben İstanbul'da avcılarda oturup beylik düzünü bilmeyen adam tanıyorum bilmediğim yerde neden yaşayım adam ömründe metro görmemiş ankarayı kötülüyo bide böyleleri var benim nekadar istanbuldan akrabam geldiyse hepsine ankarayı gezdirdim hepsi hayran kaldı

• niye geldin

0|0
    0|0
  • @siyahevren :D :D :D

0|0
    0|0
  • bu Ankara daha fazla özletiyor memleketi insana.

0|0
    0|0
  • Ankara demeyin ya psikolojim bozuluyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Niye

• 2ay

Ya benim kız arkadaşım vardı orda babası polisdi beni hep dövüyordu

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynen Avm dolu hala avm açıyorlar. Aşti Mamak tarafına taşınacakmış ve yerine Avm yapacaklarmış. Avm kusacağız yakında 😂

0|0
    0|0
  • Seni en sessiz yere atmışlar 😄 Görmediğin çok yeri var sıkıcı olmayan

0|0
    0|0
  • Dar geldi sana Ankara heralde...

0|0
    0|0
  • En azından avm varmış Sivasta o da yok :/

0|0
    0|0
  • İstanbul'da beton yığını ve kalabalık sanki başıma los angelasta yaşıo