Erkektir yapar ama kız kendine dikkat edecek kız herseyi yapamaz dusuncesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Böyle dusuneniniz var mı gerçekten? Ben yaparım ama kızım sevgilim karım yapamaz diyeniniz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayat benim istedigimi yapiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen de ''erkek yapar, kadın yapamaz'' diyen adamların yanında durmayacaksın, hayatına almayacaksın.. Sokaktan geçen bir erkek sana ''niye bunu yaptın, sen karısın bunu yapamazsın'' demez.. Belli ki o adamın sırtından geçiniyorsun, onun getirdiği ekmeği yiyorsun ki adam bu hakkı kendinde buluyor ve söylüyor.. Kimseye muhtaç olmayan bir kadına kimsenin bunları söyleme cürreti olamaz, söylemezler de zaten..

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben böyle birsey yaşamıyorum ne kadar ataksınız 😄 böyle dusuneniniz var mı dedim sadece

• 2ay

Benim sıkıntım yok

• Evet doğru kadınların kızların yapamıcagı şeyler var elbet

0|0
    1|0
    • 2ay

Bizim toplumumuzda kadınların yeri elbette ayrıdır ama bir düşünün bir erkeğin yaptığı şeyleri kadınında yaptıgını... hepimiz ailemizden bişeyler öğrendik büyüklere saygıyı anneye babaya saygıyı sevgiyi aileye sahip çıkmayı babalık annelik duygusunu öğrendik herkes yerini bilmeli bu iki taraf içinde geçerli...

• 2ay

O yaptığı şeye baglı

• 2ay

Tabikide kendi onurunu ve başkasını zora sokacak bişeyi asla yapamaz bu Hakkı kimse vermez ona

• erkektir yapar diye bir şey yok

1|0
    0|0
  • Her iki tarafinda yapmamasi lazim. Ama erkek yapti diye kizin da yapmak istemesi yanlis.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• DNAmıza kadar işlenmiş bu, yapacak birşey yok. Erkekler yapıyor, biz de yapabiliriz düşüncesi de yanlış.

0|0
    0|0
  • Böyle düşünen herkes yobazın en önde gidenidir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...