ÖZGÜVENİM YOK SIFIR NASIL KENDİME GÜVENİRİM VE ÖZGÜVENİMİ GELİŞTİRİRİM?

Özgüvenim yok yani kendime güvenemiyom korkağım biriyle kavga edemiyom çok korkuyom kızlarla konuşamıyom toplum içine çıkarken utangaç oluyom rahat değilim Bunda aileminde payı var toplumun içinde bana kızarak bağırarak özgüvenimi bitirdiler kafaya taktım bıçak kemiğe dayandı ama çok değişicem kendime güvenicem cesur olucam sizden yardım istiyom ne yapmalıyım piskolog falan demeyin kendimi nasıl geliştirecem onu söyleyin şunu şunu yap değin harbi yapıcam özgüveni yüksek insanlar yazarsa sevinirim

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeş ilk olarak üzerine git bana göre :D kaybedecek pek birşeyin yok sonuçta korkuyorsan çekiniyorsan düşünmeden üstüne git

0|0
    0|0
    • 2ay

mesala bana bişey söyle yapıyım şunun gibi yani 10 kişiye saldır buna benzer bişeyler ne yapıyım

• 2ay

zaten şöyle bir huyum var bir işi ilk olarak çok kötü yaparım alıştımmı çok güzel yaparım yorumun için çok teşekkürler kardeşim bügünden sonra ölümümne değişicem

• 2ay

kontollü değiş ölümüne değil be :D

• Ecstacy e başla.

0|0
    0|0
    • 2ay

araştırdım hap çıktı bu ne hapı reis

• 2ay

Yaşa dışı bir uyuşturucu madde bu. Sakın başlama hayatinı s*kersin şakasına söyledim ben 9 yıllık bağımlısıyım bırakması çok zor

• 2ay

uyuşturucuyu boş ver reis bana sende taktik ver

Yükleniyor...