hiçbir fikrim yok, bilmek istedim :)

0|1
1|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ana baba ayrı kardeşliktir 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• fikrin yoksa dostunda yoktur, olsa bir fikrin olurdu

1|0
    0|0
  • Çok extrem bir birlikteliktir. Birbirleri için her türlü fedakarliklar yapılır bunun yanı sıra arkadan hancerlemeler. kullanilmalar. dostluk, çok güzel olmasının yanında. çok yıkıcıdır

1|0
    0|0
  • Karşılıksız ve çıkarsız olarak bir kişiyi sevebilmek tir dostluk

1|0
    0|0
  • Dostluk dostluktur aslında.
    Ama dostluğa dostlukta diyebiliriz, belki dostluk olmasaydı dostlukta olmazdı. Kısaca dostluk dostluktur.

1|0
    0|0
  • Her zaman yanında olandır sadece iyi gününde değil en kötü anında yanında biten ihtiyacın varsa karşılayandır

1|0
    0|0
  • Sırt sırta yeri gelince omuz omuza vermek ekmeği bölüşmektir sır tutup herşeyine ortak olmaktır sıkıca sarılıp menfaatsiz sevmekdir. Kolay dost bulunmazzz.

1|0
    0|0
  • güven demek kişiliğini bir başkasıyla paylaşmak demek benim açımdan o konuda şanslıyım 😁

1|0
    0|0
  • Arkadaşlıktan ötedir her sırrını paylaşırsın her zaman yanında olan kardeşindir

1|0
    0|0
  • dayı şimdi dostluk şöyle bişey cebinde 10 lira para oluyor ama sen dostuna lazım olunca biyerden bulup ona 20 veriorsun işte böyle.

1|0
    0|0
  • Sanırım bir dostun sırtından hançerledi seni? veya gerçekten sinirlendirdi mi?

1|0
    0|0
  • Dostluk nasılsın sorusunu sormaya gerek duymamaktır..

1|0
    0|0
  • Kötü gününde yanında olmaktır.

1|0
    0|0
  • Canın pahasına her şeyine koştuğun koşan canın bir parçasıdır dostluk bana göre

1|0
    0|0
  • dostluk = menfaat sağladığın kişi , günümüz de maalesef dostluk nadir görünen bir olgu...

1|0
    0|0
  • dost iyi günündede kötü günündede yanında olan kişiye denir

1|0
    0|0
  • Kotu gunde ortaya cikan

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım Üniversite için başka şehire gitti her zaman oturduğumuz durağa biraz önce indim ve telefon açtım ve 1 saat kadar konuştuk ve benim gözlerim doldu çünkü tek arkadaşım oydu.

0|0
    0|0
  • bence dostluk para ile pulla olculmemeli bence dostluk dost kelimesinde kalmamali hani kavgada bir mutlulukta mutsuzlukta yan yana olmali 😇

0|0
    0|0
  • guvenmektir

0|0
    0|0
  • dostuna atılan tokatı kendi yüzünde hissetmektir.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...