Hayvanlara yapılan eziyete nasıl mudahale edilmeli?

Kardeşime aldığım muhabbet kuşunu evde kanatları koparılmış 3 parca halde buldum ve kardeşim şu an agliyor. Olay yarım saat önce gerceklesmis ve katil zanlısı sorumsuz komşunun irispi çocuğu. Simdi ben bu karının bacaklarını ayirsam haksız mıyım? Niye çocuklara sahip çıkılmaz anlamiyorum ki bu 2. kez basima geliyor katil olacam mk

3|0
19|2

En İyi Kız Görüşü

• Yaralı guvercini canlı halde öldürüp ikiye ayirani kediyi canlı canlı keseni köpek yavrularını ikinci kattan firlatanini bile gördüm ucunu rezil ettim tabi neyse de bundan daha berbatlari var özürlü çocukları ya da küçük bebekleri dovenlere ne demeli Türkiye'nin sonu nereye gidiyor bunları büyükler yapıyor küçük çocuklar anlamadan yapabilir bilmeden yapmak bilerek yapmak farklı şeyler kanka

0|1
    0|0
    • 2ay

Çocuğa lafim yokki kanka annesine kızıyorum zaten niye sahip çıkmaz çocuğuna? O saydiklarini yapanlarda ailesinden dolayı oyle psikopat oluyor. Suc büyüklerde haklisin

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• o çocuk büyüyünce seri katil olur. ailesine söyle. eğer bir şey yapmazlarsa polis çocuk bürosuna şikayet et. belki evde çocuğu dövüyorlar, işkence ediyor, tecavüz ediyorlar. o da bu görmüş olduğu işkenceleri böyle ifade ediyor. belki bir hayrın dokunur, bir sabiyi de bataklıktan kurtarırsın.

0|1
    0|0
    • 2ay

Çocuğu dusunecek halde değilim ya ayıptır çocuğuna sahip çıkar insan

• Konum at kanka geliyom

1|1
    0|0
  • gider parçalardım o çocuğu

0|1
    0|0
  • Allahın cezası insanlar. İnsanlar varken yeryüzünde hiçbir hayvana rahat yok. Keşke sonumuz gelse artık

1|1
    0|0
  • Ohaaa gıdın kavga edın bende cok ızuldum ve sınırlendım

0|1
    0|0
  • Çocuklara hayvan sevgisi aşılanmadığı sürece bu ülkeden bir b*k olmaz !!

0|1
    0|0
  • lanet olası çocuk iğrenç yaratık

0|1
    0|0
    • 2ay

Asıl annesi niye sahip çıkmıyor

• 2ay

annesiyle de alakalı olabilir ama o cocugun karakteri öyle, büyüyüncede aynı şeyleri yapıcak bir insan o. ben küçükken hiçbi hayvana zarar vermedim karıncaları yakmadım kedilerin kuyruğuna basmadım. biri küçükken neyse büyüyüncede odur küçük yılan şerefsiz pıç

• 2ay

Valla annesi babası yarın elimden kim alcak bakicaz çocuğun yaşı küçük diye şimdilik bişe yapmicam

• Emin misiniz peki komşu çocuğunun yaptığına? Eminseniz, yerinizde olsam gece fırsatını bulur korkuturdum. başına neler geleceği konusunda gaipten ses, maske vs.:)

0|1
    0|0
    • 2ay

Evet oturmaya gelmişler. Evde olsalar neler yapıcam da yoklar

• 2ay

Bu konuyu ciddi ciddi konuşmalısınız. öfkeye kapılmadan. bir çok meşhur seri katil örneği böcek ve kuşlardan başlıyor malesef. konuşmanız gelecek nesilleri büyük bir "bela"dan kurtarabilir.

• 2ay

Annesi olacak yellozu 1 yırtayım yarından sonra gidip konuşurum önce hırsımı almam lazım :D

• cocukta suç yok ona terbiye vermeyen iyi yetiştiremeyen ailede hata onları tek kurşunla bang bang

0|1
    0|0
  • Ayy cok uzuldum ama :(

0|1
    0|0
  • Git bir güzel döv bacım çocuğu

1|1
    0|0
  • Eziyet edene eziyet edilsin.

0|1
    0|0
  • Hahahhhahhaha katil zanlisi irispinun ciciguuuuu ahahahahh

0|0
    0|1
  • Olamaz ya 😰😨😨

0|1
    0|0
  • Ölmüş mü 😞😞

1|0
    0|0
    • 2ay

Olmus tabi kanatlarını koparmış pislik

• 2ay

Kafasını sürterken bu banu için dicem

• 2ay

👍👍

• Haklisin. Sakin ol

1|0
    0|0
  • ne biçim çocuk. eve sokmam öyle komşuyu sorumsuz.

0|1
    0|0
  • O nasıl cani bir çocuk yaa Allah ıslah etsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aile de hata. Yazık hayvana ya. Yetiştiren ailelere bir baksan anlarsın zaten. Adam gibi öğretemiyorlar, o zaman doğurmasaydın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...