Kıl sorunu çok acil bakar mısınız?

Kıllarımi daha önceden cahillikten makineyle aldım 11-12 yaşındayken (Bacaklar). Tabi aldığım gibi killar batmaya başladı. 3lu 4lu çıkıyordu killar. Sert ve siyah çıkıyordu. Bende gerektiği günlerde atıyorum havuza denize gidileceği zaman veya şort giyicegim zaman jiletle alıyordum. Makineyle alındığı belli oluyordu ama jilet 3 gün (en fazla) kılları saklıyordu yani kıl köklerini. Zamanla bacaklarındaki killar çok rahatsız etmeye başladı. İleride lazer yaptırıcam kökünden kurtulucam ama şimdi bana bu kılları azaltmak için birşeyler önerin. gerçekten artık biktim bu tüy kıl işinden.

Güncellemeler:
2ay Arkadaşlar yarın halı sahaya çağırdılar macim var bu yüzden killar da orman gibi olduğu için makineyle aldım biraz önce. Aldım ama alındığı belli oluyor orman dan daha iyi tabi ama bu da çok iyi sayılmaz. Sonuçta kökleri ve alındığı belli. Yarın maçta şort giyicegim için bu sorunu çözmek lazım.
2ay Not olarak da şunu söylemek istiyorum. Görüntüsünden dolayı değil kadın bacağı gibi purussuz olmasını istemem hiç değil sadece normal bir bacağım olsun istiyorum ne çok kıllı nede çok kılsız normal. Eskiden olduğu gibi..

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ağda yap :-D bir kaç kez yap azalır ince cikar

0|0
    0|0
    • 2ay

Güncellemeyle bak :/

• 2ay

Ağda bana fayda etmez diye düşünüyorum imkansız gibi bisey killarim çok kalın ve sık oldu alacağını sanmiyorum

• 2ay

artik öyle olmaz agdayla az çıkar onu dene iste ve kalın olmaz... ama 2-3 kere yap

• Ağda yap

0|0
    0|0
    • 2ay

Güncellendi oku makineyle aldim

• 2ay

Olsun en iyisi lazerden önce ağda yap sürekli incelip azalır

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...