Liselilerin yaptığı bu eylem hakkında düşünceleriniz neler?

Olayı tam araştırmadım ama madem açacaksınız bir okul değiştirmek yerine yeni bir okul yapmak daha mantıklı olmaz mıydı? Eğitim herkesin hakkı. İmam hatiplinin de meslek liselelerinin de düz liselelerin de.
Liselilerin yaptığı bu eylem hakkında düşünceleriniz neler ?

2|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Dogru yapmislar cok iyi yapmislar. Kimseyi zorla imam hatipte okutmaya haklari yok. Adam sosyal bilimler lisesi diye gidiyo sonradan degistirmek sacma ve istemedikleri halde degisiyor okumakta olduklari okul. Cok mu luzumlu bir hareket… git yeni ac insanlar ha bu imam hatip ben buna gitmek istiyorum diyip gitsin. Ha bu s. Bilimler lisesi diyip gittikleri okulun degistirilmesi sacma

0|0
    0|1
    • 2ay

Yaptiklari niye ergenceymis ergen diyenler bunu da yazsinlar bari. Gayet akli basinda bir davranis tam tersi. İstemedikleri seyleri yapmiyip, ne egitimi alacaklari konusunda rotayi kensileri belirlemisler. Dinciler saygi bekledikleri kadar saygi gostermiyorlar

• 2ay

Tartismaya bile fazla acik bir konu degil. Tek kelimeyle sacma. Ulkede sanat lisesi de var spor lisesi de imam hatip de fen de sosyal de acik da duz de. Meslek lisesi de. İsteyen istedigine gitsin, birak. Milletin oateyerek ve bilincle sectikleri okulu degistirmeye hakkin yok. Puanina gore tercoh yapmak ozgurlugun elinde. İsteyen istedigini secsin yeter.

• 2ay

Aynen isteyen istediğini seçsin.

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun gençlere.. Her yer imam hatip oldu ulan yeter.. Ülkenin hacıya hocaya ihtiyacı yok.. Tebrik ederim gençlerimizi.

2|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 15

• Heryer İmamhatip. bizim okulun duvarlari dokuluyor yan okul imamhatipti saray yavrusu mubarek. Haklilar

2|0
    0|1
  • İmam Hatip yeterince var da hadi diyelim illa açacaksınız gidin başka bir okul yapın neden çocuklara zorla dayatıyosunuz İmam Hatibi. Ama bir İmam Hatip lisesini normal liseye çevirmeye çalışsalar kıyamet kopardı.

2|0
    0|0
  • Tiplere bak cay demle

0|2
    1|1
  • Trajikomik

0|0
    1|0
  • İnsanlık bitti artık.

0|1
    1|0
  • Boş kafalar görüyorum.

0|2
    2|0
  • Liseliler çok haklı

1|0
    0|1
  • Okumak isteyen heryerde okur bahane aramasın kimse. Benim lise de öğretmen yoktu be 2 3 tane vardıysa da zar zor derse girerlerdi millet nelerle uğraşıyo.. Böyle bir ülke gelişecekte bende görecem..

0|1
    1|0
  • Helal olsun 👏🏻

1|0
    0|1
  • Bence millet İmam hatipler kapatilsin diyor diye inadina yapilms komik 😂😂

0|1
    1|0
  • Heryer imam hatip oldu yeter yani

1|0
    0|1
  • ergenler işte. bişey yaptıklarını sanıyorlar. daha bir yerlerindeki pisliği temizleyemezler

0|1
    1|0
  • iyi yapmışlar, ülkenin hepsi imam hatip doldu bilimsel nitelikli eğitim nerede? umarım daha fazla karşı çıkar aslan yürekliler

1|0
    0|1
  • Tuhaf bence

0|0
    1|0
  • Haklılar

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Üstünde bu kadar konuşulmaması olağan.. Aynı durumu İmam Hatip öğrencileri başkalarına yapmış olsaydı, gündemden düşmezdi zira.. Kimse kimsenin eğitim hakkını gasp edemez.. Eylem yapacakları bir mercih varsa, onlar da milli eğitim bakanlığı yöneticileridir, öğrenciler değil.. Öğrencilerin ne suçu var? Kaldı ki bu suç bile değil..

1|0
    0|0
  • darbe gecesi bankamatiklerde kuyruk oluşturanların çocukları olduğundan pek fazla önemsenecek bir durum yok. Bu vatanın gerçek evlatları tanka karşı durup devletini ona buna peşkeş çekilmesine razi olmayanlardı

1|2
    4|0
    • 2ay

eksıleyenler hepınızın hmına koyım

• 2ay

havlayan ıtler bunlar darbe gecesı marketlerden rafları aşagı ındıren bankamtıkte kkuyruga duranlar eynen de oyle gozumle gordum o gece

• 2ay

ah be kardeşim ben ahl. ye koştum eve en. yakın orasıydı ama. ertesi gün keşke kopru de olsaydım diye çok istedim. neyse vatan bizim ihanet onlarin olsun bu ülke çok hain gördü ve hepsini de toprağa gömdü. her şerde vardır bir hayır bu tapinakçıların torunlarını da hallederiz evelallah

• yahu dönüşebilir okul her şeye bina okul omakdan çıkartılır otele de dönebilir otele dönseydi bunu yaparlarmıydı gereksiz atraksiyon

0|2
    1|0
  • traji komik bişey

0|1
    1|0
  • aptallık başka bırşey değil

0|1
    1|0
  • İyi yapmışlar

1|0
    0|1
  • Kanton ilan etmişler :D