Ülkemizdeki hakimlere de böyle bir adalet anlayışı gelir mi sizce?

Şort giymesen olmaz mıydı (!)
Ülkemizdeki hakimlere de böyle bir adalet anlayışı gelir mi sizce ?

3|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar bakmasınlar ne yapalım. Erkeklerde , açmasınlar ne yapalım diyerek bu hale gelindi.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• canım beyni beni tahrik etti efendim kafasına baltayı sapladım o zaman, aha kravatım da var iyi halden kaç ay yerim? Adaletini seveyim! Türkiyem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Ülkemizde adalet satin alinabilen birsey... bu hakimin cümlesi bizde daha hafif kalir...

0|1
    0|0
    • 2ay

beden dokunulmazligina tutuklama çikti ondan haberin yok herhalde senin

• 2ay

@kumralmavili
      Argümanların bile insanlara hakaret etmeye yönelik ve dayanıksız 😃

Valla ben bizim evlada şimdiden üzüldüm 😅😅

• 2ay

@kumralmavili

Aha loopa girdi. RIP

• Hiç sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • Bırakın Allah aşkına yargının bagimsiLigi mi kalmış Türkiyede. tamam diğer ülkelerde de yok ama siz bir kac yil sonra görün. subyancilarin içeri atılması bu kadar uzatildiysa 15 inde büyük kişileri umursamazlar bile

0|0
    0|0
  • O zamana kadar sen ben göçmüş oluruz

0|0
    0|0
  • Ben bile kapalı olmam rağmen dinime düşkün bileken ALLAH adelet gelmesin istiyorum fakat herkes istediğin giyer günahı ona isteyen kapalı isteyen açık giyer de niye kapalilar zorla açmak isteyen ler niye bukadar karşı cikmiyorsunuz onla bu cinsel saldirdir

0|0
    0|0
    • 2ay

Herkes özgür olmanı herkes bireydi hiç kimse hiç bir kanun bir insanın bile özgürlüğünü kısıtlıyamaz çünkü herkes Allah katında eşittir.

• 2ay

Ya Allah ın kudretini büyüklüğünü büyük harflerle yazmakla ifade edebileceğini mi sanıyorsun? Hem Allah türkçede böyle yazılır aslolan arapçasıdır.

• 2ay

büyük yazılır

• İyi olmus sorustrma bizde tecavuze, hele de toplu tecavuze ugramis 12-13 yasindaki cocuklar icin rizasi vardo diyenlerin lisanlarin iptal edilip tazminat cezasi alip hapse girmeleri dilegiyle ki imkansiz.

0|0
    0|0
  • Bizim ülkemizde herkes ayağa kalkmadan bir şey olmuyor. adamı çıkarmışlardı sonra insanlar tepki verdiği için bir mana bulup gerı aldılar.

0|0
    0|0
  • O kadın ona o bacaklarla uçan tekme atabilirsiniz hakkı ne demek bacaklarını acmasan

0|0
    0|0
  • Ben ileride (Allah izin Verirse) hakim olmak istiyorum. Böyle bir anlayışa "erkek olsam bile" karşı çıkardım.

0|0
    0|0
    • 2ay

kesinlikle her sağlıklı insan gibi karşıyız erkek olmak kadın vucudu uzerinde hak sahibi olmak anlamina gelmez inşallah olursun sende

• beyninizi seveyim sende sikini sahip olsaydin güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • Bence direk atılsın bunlar

0|0
    0|0
  • Ülkemizdeki hakimlerde Sikinti yok korkulari var basindakilerden onlar yonlendiriliyorlar

0|0
    0|0
  • kanadaliymis neyseki

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemem fakat tedbirli olmak gerek.

0|0
    0|0
  • Umarim gelir diyelim su an ki sistemle zor biraz ama..

0|0
    0|0
  • Bunların beynie tecavüz etmişler ondan böyleler

0|0
    0|0
  • olur bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şort giymesen olmaz mıydı mı? Yazık be kardeşim yazık yahu, sen nefsine hakim olsan ne olur, Sen kimsin ki Allah'ın yarattığına Allah'ın adıyla hesap soruyorsun, hepiniz Allah'a şirk koşuyorsunuz en büyük günahı işliyorsunuz haberiniz yok. Algılayın artık kardeşim, şu sözde inandığınız dininizi bir öğrenin, sizin haddinize değil kimin ne giydiğine ne yaptığına karışıp cezasını kesmek. Ayrıca kadının şort giymesi değil senin nefsini kontrol edip etmemen mesele anlıyor musun? bu yüzden oruç tutuyorsun ! Bu içine sçtığımın nefsini kontrol edebilmeyi öğren diye ama yok, ot geldiniz ot gideceksiniz! Sen sapıksan kadın şort da giyse gazeteye de bürünse sen yine sapık olacaksın bu seni durdurmayacak! Ben niye şortlu kadın görünce bir şey hissetmiyorum, bakmıyorum bile! Senin nefsin sen sorumlusun! kendi iradesizliğini vicdanını rahatlatmak adına başkasına yükleyemezsin. Yükleyemezsiniz. İnandığın din senin için güzel kardeşim kendi poponu kurtarman için sen orada gördüklerini sağdan soldan yalan yanlış duyduğun bilgilerle islami adaleti sağla diye değil! Eğer tasvip etmiyorsan Allah'a havale edersin kalkıp da kimseye saldıramazsın. Hepiniz Allah'ın utanç kaynaklarısınız yemin ediyorum...

0|0
    0|0
  • O kadar okumuş ama kafa hiç gelişmemiş.

0|0
    0|0
  • düm bük birde yol mu gösteriyor

0|0
    0|0
  • zaten b. k yoluna girmişiz.. başımızada ki diktatör onu yaparım bunu yaparım deyip ülkeyi bu hale getiren baş aktör kendisidir... keşke hiç seçilmeseydi tüm bunlar hiç yaşanmasaydı

0|0
    0|0
  • Haha onları kim yargılayacak? Hepsi aynı ki

0|0
    0|0
  • memeleketin yakında suudi arabistana dönme ihtimali var

0|0
    0|0
Yükleniyor...