Arkadaşlar acil bir soru? Esim biseksüel mi gay mı? Çok üzülüyorum lutfen saçma cevaplar vermeyin rica ediyorum?

Şu an hamileyim ve doguma az kaldi ama kafam cok karisik. ben 7 yıllık evliyim. eşimle severek evlendik hala da çok seviyorum ama kafam cok karışık, evlendigimiz ilk yıl esim faceden bulgaristanli bir kadınla yazisirken yakaladım. ve evi terkettim ama kendi ailemin isteğiyle geri geldim zaman geçti çocuğumuz oldu ama hastaydı malesef çok ugrasmamiza rağmen vefaat etti cok sıkıntı ve aci cektik. bir muddet sonra esim tekrar faceden bir erkekle yazismasini yakaladim erkek gaydi çok sasirdim ve şoka girdim eşime sordum bilmiyordum oyle olduğunu dedi ama yazismalarina baktığımda yer ayarlama gibi bir durum olmuş ama ayarlayamamislar esim askida bırakmış konuşmayı. Ben eşime sorduğumda bilmiyordum dedi ben bu durumu hazmedemedim ve intihara teşebbüs gibi bir aptallık ettim ve çok pişman oldum degmezmis üç gün yoğun bakımda kaldım ama ailemin yanlis anlamissin oyle değildir diye zorlaması üzerine eve geri döndüm. Esim sanki haklıymış gibi bana kızdı canına kiymama güya beni seviyormuş neyse yıllar geçti ben şimdi yine hamileyim doğuma az kaldı ama eşimi cinsel olarak pek isteği yok genelde ben baslatiyorum sizce sorun ne? çok korkuyorum esim gay mi yoksa baska birsey mi? yoksa ben hamileyim diye mi? lutfen beni üzecek saçma cevaplar vermeyin rica ediyorum? zor gunler geçiriyorum zaten

1|0
916

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...