Arkadaşlar acil bir soru? Esim biseksüel mi gay mı? Çok üzülüyorum lutfen saçma cevaplar vermeyin rica ediyorum?

Şu an hamileyim ve doguma az kaldi ama kafam cok karisik. ben 7 yıllık evliyim. eşimle severek evlendik hala da çok seviyorum ama kafam cok karışık, evlendigimiz ilk yıl esim faceden bulgaristanli bir kadınla yazisirken yakaladım. ve evi terkettim ama kendi ailemin isteğiyle geri geldim zaman geçti çocuğumuz oldu ama hastaydı malesef çok ugrasmamiza rağmen vefaat etti cok sıkıntı ve aci cektik. bir muddet sonra esim tekrar faceden bir erkekle yazismasini yakaladim erkek gaydi çok sasirdim ve şoka girdim eşime sordum bilmiyordum oyle olduğunu dedi ama yazismalarina baktığımda yer ayarlama gibi bir durum olmuş ama ayarlayamamislar esim askida bırakmış konuşmayı. Ben eşime sorduğumda bilmiyordum dedi ben bu durumu hazmedemedim ve intihara teşebbüs gibi bir aptallık ettim ve çok pişman oldum degmezmis üç gün yoğun bakımda kaldım ama ailemin yanlis anlamissin oyle değildir diye zorlaması üzerine eve geri döndüm. Esim sanki haklıymış gibi bana kızdı canına kiymama güya beni seviyormuş neyse yıllar geçti ben şimdi yine hamileyim doğuma az kaldı ama eşimi cinsel olarak pek isteği yok genelde ben baslatiyorum sizce sorun ne? çok korkuyorum esim gay mi yoksa baska birsey mi? yoksa ben hamileyim diye mi? lutfen beni üzecek saçma cevaplar vermeyin rica ediyorum? zor gunler geçiriyorum zaten

1|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• laahavle yaa siz hakkaten safsınız erkekler kadınlar gibi deyildir sen 7 aylık hamilesin tamam ihtiyactır istersin ama erkeyin kafasında sıkıntı varsa kendini cinsellikden ceker cocuga zarar gelmesinden korkuyodurki haklı dason 3 ayda birlesme yanlış tır cocuk zarar görebilir ee memeler sütlü göbek kocaman bide sende ki asırı istek erkeyi sogutur he bu durum dısarı itermi iter sen ne yapcan yardımcı ol içime girmesin oral veya gögüs arası ya da einle falan rahatlat sitresini bu şekilde al ki gözü kaymasın sen namlıyu boşalt ki yanlış biyerde patlamasın

0|0
    0|0
    • 2ay

Güldüm doğrusu 7 aylik olduğumu nerden cikarttin birde son ayda yapmak bilgisi nerden? Benlik bir sorun yok ki istemeyen adama zorla mi yapacam

• 1ay

eig için tesekkürler

• 1ay

bu arada bebek nasıl

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim Allah yardımcın olsun yani bilemedim ki ne yazsam bu konuda ne söylenir.. sen bebeğini düşün başka bsy düşünme Allah yar ve yardımcın olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yaşadığın şey acı bir durum. Ama eşcinsellerin "evlenerek" düzelmesini savunan, onlara bunu dayatan her kadın ve erkek bu vaziyete bakıp ibret alsın. Birgün herkesin başına gelebilir bu. İkinize de yazık olmuş...

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben bilmiyordum ki böyle olduğunu bilsem hiç evlenirmiydim

• bize niye senin gibi vefalısı gelmez mk! örnek alın layn şu hatunu. az makyaj boya yapın da insanlığınız görünsün

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl yani

• 2ay

yok hani buraya ne kadar özel hayatın varsa dökmüşsün gizli hiç birşey bırakmamışsın ki. mesaja gelsen elim ayağım mı uzayacak seni kendime mi bağlayacağım ya da ışınlanacak mısın. hakikaten iyi niyetle yaklaşıp böyle duvar örülünce insanlıktan çıkasım geliyor. mantıklı hiçbir şey yok ortada sorun da mesajlaşmaktı sanki. bu yazılanlar ne diye soruyorum. mantığım almadığından gerildim kusura bakma

• 2ay

sen kendini kandırıyorsun prensibi eşinde uygulasaydın. beni geç benle ne ortak yanın var. bana prensip kasman anlamsız. onu kendi hayatına uygula bence. burası o tarz ego yapılacak son yerdir gereksiz sonuçsuz ve anlamsız. iyi akşamlar

• gay olabilir ama bu evliliğinize mani değil cindel dürtülerini bastırmasını öğrenmeli ve terapi falan alabilir
    ya da arasıra bir gayle buluşmasına izin vereceksin o da mutlu olacak sende

0|0
    1|0
    • 2ay

Kesinlikle böyle birşeye müsade etmem

• 2ay

Kizlar camla zaten emin ol evde oldugunda fazlasıyla ilgileniyorum ama yok iste malesef bu da beni çok uzuyor

• 2ay

Kocamla yanlis çıkmış kizlar camla diye çıkmış

• kızım seni ilk o kızla aldattığı zaman ne diye geri dönersin. bunu unutma bir kez yaparsan diğerleri kolay olur yani seni bir kez aldatan adam çok pişman değilse ona kolay kolay güvenemezsin

0|0
    0|0
  • Çok üzücü bir durum bu ben esinizden kuşkulaniyorum hamile dahi olsanız erkek dayanamaz yine girişimde bulunur pasif duruma yönelmiş sanırım :(

0|0
    0|0
    • 2ay

Pasif derken? bu arada benden uzun zaman önce arkadan istedi kabul etmedim caiz değil dedim tamam dedi sonra düşündüm başka yere gitmesin diye tamam dedim a bu seferde o yapamadı zorlandı sonrada benim canımı yakmaktan korktu sanırım bıraktı

• 2ay

Aslında buradaki fikirler düşünceler çelişmeye bilir. Sizin sorunuz la çünkü herkesin farklı ideojoli si bir görüş ve düşünceleri var sizin Eşinizin duygu ve beklentileri apay ayrı bir fikirdir merak ettiğiniz soruları direkt olarak vericek tek insan Eşiniz dır bire bir olarak burası karmaşık ve bilgi kirliliği oluşturur sağlıklı karar alamazsınız, bence efendim genel sorular bundan müstesna tâbi

• 2ay

Haklısınız

• bu kadar üzülmeyin hamile olduğun için durumu biraz büyütmüşsün. psikolojik destek almanızı öneririm.. geçecektir

0|0
    0|0
    • 2ay

Valla psikologlar benden beter

• Abla eşin vurduruyor bence

1|0
    0|1
    • 2ay

Nasıl yani?

• 2ay

Abla nasıl anlamadın eşin arkadan veriyor yani. Ama belkide adamın günahına giriyorum bilemem

• 2ay

Ama bir gayla konusuyorsa eğilimi vardır. Ama boşver yuvanı yıkma 😎

• Esin gay olabilir de benim de gay arkadaşım var onunla arkadan olmamı istiyor. Dediğin gibi esin gay olabilir 😑

0|0
    0|0
    • 2ay

Senin sorunu okumuştum ama silinmiş. Demiştim ki; "hetero bir adamla olmak her genç lubunun hayalidir. Ne kaybedersin ki, ona unutamayacağı bir şey yaşat. Namın yürüsün 😄" tabi onu "düzelebileceğine" ikna etmeye çalışıp burada olduğu gibi bir kadının hayatının mahvolmasına da yol açabilirsin. 😶

• 2ay

Hiç bir bayan ile yapmıyor hep beni istiyor onu arkadan yapmam icin

• 2ay

Tuhafıma seni ne olarak görüyor ki

• Evlendigin andan itibaren mi isteksiz sana karşı yoksa hamilelikten sonra mı başladı

0|0
    0|0
    • 2ay

Evlendikten belli bir süre sonra böyle oldu

• 2ay

Su an konuştuğumuz konu bu ama ters ilişki başka birsey degil ki burda

• 2ay

Ne diyim ozaman eşini sana bağlı tutmak istiyorsan onu dusunmuycen yapmak istediği fantazi ye ortak olcaksin

• gay değilde bir seksüel olmuş gibi gibi

0|0
    0|0
  • kiyamam sana üzüldüm

0|0
    0|0
  • Yorum yok

0|0
    0|0
  • Eşin sapık

0|0
    0|0
    • 2ay

Sağol nerden anladın o kadar cok düşündün ki bu konuyu kısa ve oz yazmissin

• 2ay

Tatmin olmuyor işde zevkin doruklarını yaşamak stiyor çok ilişki yaşadıgı için kendi bedenindede zevk alıyor başka kollarda yani bir anormallik ca

• Kusura bakma hanim efendi de sen de hem kızıp hem de ikinci çocuğu doğuruyorsun ya sen çok azginsin doymuyorsun adamin iliklerini kemiriyorsun ya da eşin senden hevesini almis tazesini istiyor 😃

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne alaka ben onunla evlendigimde tazecik kizdim ondan da ustundum hep fiziksel hem eğitim vs hala da öyle

• 2ay

Öyleyse hayır dediğin gibu değil

• 2ay

Nasil peki?

• sanmıyorum gay olduğunu gay olsa seninle cinsel ilişkiye giremez

0|0
    0|0
    • 2ay

Gaylar normal olarak bir bayanla ilişki yapamazlar mi yani

• 2ay

oldumu

• 2ay

tamam

Kızlar Ne Diyor 8

• Evlendiğiniz yıl seni aldatmış. Bir daha yüzüne bile bakmaman gerekirdi

0|0
    0|0
    • 2ay

Ailem destek olmadı olmuyor olmaz da zaten yok gibiler

• Bir ilişki ni kere koptu mu bidaha düzelme z yan i bunun sonu yok ya böyle gitcek ya da ayrılcak sın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bir yere gittiği yok Şu an çok iyi gibi ama cinsel olarak pek birsey yok bu durumu sorduğumda hamile olduğum için diyor anlamiyorum diyorum bu bir neden değil ki diye

• 2ay

O zaman aile danışma yerine sorunu çözceksiniz

• onu bunu bilmem de su insanlara ailem deme

0|0
    0|0
    • 2ay

Zatrn artık demiyorum bittiler benim için son yaptiklarindan sonra

• boşa gitsin kank adam olmaz bu adamdan çocuğunuda kendin büyüt böyle aptal adamla çocuk büyümez

0|0
    0|0
    • 2ay

Zaten bakiyorum simdi duruma

• 2ay

ya ben adama küfür etmiştim ks sağolsun anlamsız anlamsız şeylere çevirmiş

• 2ay

Nasıl küfür

• Lutfen bana ulasirmisin

0|0
    0|0
  • Bence değil isteksiz olabilir ne alaka gaylikle

0|0
    0|0
  • isteksizliginin nedenini esinle konustun mu? Belki hamilesin diye uzak duruyor

1|0
    0|0
    • 2ay

Tabiki defalarca konuştuk

• Ya tamamda hamilesin diye olabilir o istese o halde iliskiyemi giricektin yani?

0|0
    0|0
    • 2ay

Canim bilgin yok sanırım hamilelik cinselliğe engel değil ki

• 2ay

Doguma az kaldı yazmışsın 6. Aydan sonrası tehlikeli hamilelikten cinsellik hep tehlikeli zaten.

• 2ay

Yok oyle birsey son aya kadar cinsellik normal eğer bir problem yoksa

Yükleniyor...