Yüzümü yikamıyorum?

Ozellikle kış aylarinda su biz gibi oluyor onunla yuzumu yikayamiyorum.. zaten sinuzit var basima soguk su degince fena agriyo. Ev kira dogalgaz yok ne kombi var. Sobayla isitiyoz evi. Surekli de kettle calstramiyom hep bulasik icin calistryoz. eletrik faturasi da cok geliyo annem bana kiziyor. yazin hava sicak oldugu icin yikayabiliyorum. Yuzumu yikamama ragmen hic sivilce yok. Tek tuk cikiyo. Yani durumumuz yok ama allah yuzumuze sivilce de vermiyor. Sukrediyoz. Ama bazen cok sıkiliyorum ne zamab dogalgazli evimiz olacak diyorum. Banyo yapmak icin bile banyo sobasini yakmayla ugrsiyorum. Siz banyo yapmak istersiniz 10 dk surmez. Biz odunu komurlukten cikar gel kazani doldur yakmayla ugras diyene kadar canimiz cikiyo. Insani banyodan sogutuyo😞 hatta birara sobayi yakarken lastik eriyip sip diye elime dustu. Siz bilir misiniz eriyen naylonun teninize degmesinin acisini. Biz boyle yasamaya devam edip siz neden kiymet bilmiyorsuniz. Evde kira.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Neden :(

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne neden oyle iste bizde boyle yasamaya calisyoz. Banyo kazani delindi simdi. Inanmazsin ama 1 haftadir banyo yapamiyoz. 😕 ama kokmuyozda. Şu sogukta sicak suyu nerden bulucaz

• 2ay

Dua et Allah dogalgazli ev versin bize 🙏

• 2ay

Tamam

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin yaşam şartları farklı farklı işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ali imran suresi 26 27. ayetlerini çok okuyun herkesin bir imtihanı var işte bu dünyada

0|0
    0|0
  • çapakları ne yapıyon peki

0|0
    0|0
    • 2ay

Capak yokki. Yuzumu 2 hafya yikamasam gormeyn agarmissin diyor. Yuzun cok pürüzsuz olmus diyorlar. Herseye ragmen bebek poposu gibi cildim var masallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...