Erdoğan sizce neden çok seviliyor halkın yarısı tarafından?

Erdoğana karşı nötr olan kimseye rastlamadım ya çok seviyorlar ya nefret ediyorlar sanırım kutuplaştırıcı birisi olduğu için :)

sizce neden seviliyor?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Dıptıs dıptıs bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ulan özendiğiniz amerikadaki ekonomiciler obamayı alın erdoğanı verin diyorlar atatürk düşmanı dediniz atatürke din düşmanı diyor dediniz erdoğan ise atatürke din düşmanı diyenlere nasıl ayar veriyor atatürkün kemiklerini sızlatan parti chpye bakın siz kılıbık gerizekalılara sözünüz geçsin azıcık. suriyeleliler geldi diye etmdiğiniz kalmadı olum sizin kafanızdan f16lar 15 temmuzda geçtiğinde bir kısım çıkmış korkudan makarna ekmek alıyordu o insanlar şimdide geçip suriyeliler golmosooon diyorlar korkaklar imamhatiplerin önünün açılması bazılarının zoruna gitti anlaşılan laik laik diyorlardı üniversitelere kapalı almıyorlardı birde bu insanlara çağdaş diyolardı Allah aşkına biri gitsin laikliğin TDK sözlüğünden anlamına baksın erdoğana kimse o küçücük beyniyle iğrenç eleştiri yapmasın kimse halk erdoğanı seviyor bitmiştir kimse sevmek zorunda değil elbette fakat ne demişler yiğidi öldür hakkını yeme

0|3
    1|1
  • Bilmem ben bayilmiyorum ama su an turkiyeyi kim idare edicekki baska kilicdaroglumu bahcelimi herkes boş. Babam akpli baya baya hemde ben erdogan meraklisi degilim ama su an elde en iyisi o.

1|2
    0|0
    • 2ay

eldeki en kötüsü o bence... siyasetten anlamadığın belli kusura bakma ama kılıçdaroğlu veya bahçeli gelse ülkenin durumu daha kötü olmaz

• 2ay

Kişisel görüşündür saygi duyarim su an akp var başta halkın karariyla sende benim görüşlerime saygı duy.

• 2ay

siyasetten anlamadığını söylemek saygısızlık mı oldu? bir şey demedim ki

• Toplum bilincinin orantısıyla alakalı bence bu. Ben Erdoğan'ı sevmem ama yaptığı birçok işte, geçmişteki iktidarların yapamadıklarını yapmış bir adam. Toplum ise sevecen yanıyla, ne bileyim emekli ruhuyla, tarımcı aşkıyla, çiftçi sevgisiyle sarmaladı adamı bence.

1|2
    2|0
    • 2ay

emeki ruhu derken? nasıl bir ruh? emekli maaşıyla geçinebilen kaç emekli var?
      tarımcı memnun mu halinden sanıyorsunuz? zorunlu sigortalar vergiler primler kan ağlıyorlar?
      çiftçinin tarlalarda kıçı çıkıyor ve sefil bir yaşamları var ne sevgisi?

bir de erdoğan diğerlerinin yapamadığı neleri yaptı?

• 2ay

O benim fikrim siz saygısızlık ediyorsunuz bu şekilde konuşarak. Akıllı zırvalarınız ile başbaşa kalın madem soru sormayın verilen cevaplara tepki gösterecekseniz.

• 2ay

özür dilerim merve hanım

• Dini kullanıyor çünkü neden sevilmesin

2|1
    1|0
  • çünkü dünyanın en ponçik cumhurbaşkanı :)

2|0
    0|0
  • Neden seviyorlar bilemem ama suriyeli itleri başımıza musallat eden, genc kızlari başörtüsüne imrendiren, genelevleri kapattırıp binlerce kadını işsiz bırakan ( tamam kötu bir şey de ekmek parası yani ) birini sevemem ben

0|0
    2|0
  • bir ağaç meyve verir kimisi ona hayran kalir kimiside kiskanip taslar olay bu dostum

1|2
    3|0
    • 2ay

meyve veren ağacı kimse taşlamaz... zavallı bir ağaca ilahi kuvvet yükleyip ona çaput asanlardadır salaklık :) olay bu dostum

• 2ay

Turkiyenin yarisi salk sen zekisin cok mantikli evt

• 2ay

Başka birine dicektim. Ne oldu ki şimdi. Hayret bişi yaa

• Kimse neden sevdigini aciklayamiyor ki dogru durust

0|0
    1|0
  • Hitap ettiği kitleye bakmak lazım.

0|0
    0|0
  • ziken sevilir

0|0
    1|2
  • Ben nefret eden kısımdanım knk

1|1
    1|0
  • Laik degil bir kere. Tamam nefret etmiyorum ama sevmiyorumda. Adam yavasça Ataturk'ü silmeye calışıyor. Laiklik dinsizlik değil. Laik olmayan bir devletin basina sakalli cubbeli tipler dini kullanarak gecer ve sömürur. Not: Bende müslümanim, basortu takıyorum ve de laik bir insanım!

0|0
    0|0
  • Nötr olan da mutlaka vardır mesela ben.😊 Tabi ki muhafazakâr biri olduğu için halkın da yarısı böyle olduğuna göre seviliyor demek ki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Başarılı insanların nefret edeni ve seveni çok olur.. Esas olan, sevenlerin, sevmeyenlerden fazla olmasıdır.. Nitekim Putin'de Rusya'nın en başarılı liderlerinden biri olarak, hemen hemen Erdoğan kadar süredir hükmediyor ve seven kadar sevmeyeni de var.. Onun da oy seviyeleri Erdoğan civarında.. Erdoğan'ın neden sevdiği konusunu açıklar nitelikte özetti.. Tabii bunun başka sebepleri de var, yaptığı icraatlar, şahsi üslubu, ülkeye katkıları, onlarca seçimden zaferle çıkması dahi sevgi ve hayranlık duyulması için nedenlerdendir.. Erdoğan hak ettiği değeri görüyor, görmeye de devam edecek.. Günden güne ona karşı artan bir sempati mevcut, ölene kadar hükmetmeye devam edecektir..

1|1
    3|1
    • 2ay

saçmaladın yine :D

• 2ay

Nörolojik uzvunun erişmediği noktalarda 2 kelime kullanarak işin içinden sıyrılmakla olmuyor.. Dediğin gibi olduysa, neye dayanarak, hangi cümlede tutarsızlık gördüğünü belirtip, aksini düşündüğünü iddia ederek açıklarsan, sana haklı olup olmadığını söylerim münazara ortamı oluşur.. Senin beklediğin cevabı vermedim diye saçmalarsan, kendini düşürürsün sadece..

• 2ay

ben saçma buldum kardo kusura bakma yani :D

• Nedenini bilmem ama duruşu yeter RTE <3

3|4
    4|2
  • onu seven bir tane bile aklı başında insan yok.
    ondan tiksinenler var birde ona biat eden mabadkılları

0|0
    0|0
  • Cahiller seviyor. Yandaşlarına erzak para yardımı yapıyor. Aynı hz. Ali ile emevinin deve hikayesi gibi.
    Oku anlarsın.

0|0
    1|1
  • Bizim halk koyun olduğundan. Halbuki bir gözünü açsa son 10 yılda ülkede ne değişmiş bir baksa

0|0
    2|1
  • bilmiyom nasıl seviyorlar

0|0
    1|0
  • Durmak yok yola devam :)

0|0
    1|0
  • Cunku halkin yarisi cahil cuheyla

1|0
    3|2
    • 2ay

o nedenle ver kurtul diyolar :D

• 2ay

cahil cüheyla dediğin halk korkmadan yılmadan tankların önünde yattı siz hala toplumu aa bu başörtülü kesin cahil mini etekli namussuz diye ayırmaya devam edin

• Evrende zamanında çok seviliyordu

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam ülke ayağa şaha kalktıysa sebibi tayyip erdoğandır çekemeyende anten taksın bilmeyen de okudum öğrensin :D

2|2
    3|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...