Otobüste yaşadığım olayda ayıp etmiş miyim?

20 yaşında bir gencim. Bugün evime gitmek için otobüse bindim otobüs kalabalık değildi ve kendime oturacak yer bulabildim. Tabii git gide dolmaya başladı ve oturduğum yerin tam sağında kara çarşaflı bir kadın ayakta duruyordu ben de yerimi vermek için kalkıp "siz oturun" dedim. kadın sinirli bir şekilde " ordan bakınca yaşlı gibi mi görünüyorum? " demesin mi. Ben de "Görünmüyorsunuz ki?" dedim ve inmem gereken durakta indim.
Eve gelince acaba yanlış mı yaptım diye düşündüm. Sizce ayıp etmiş miyim?

0|0
17|28

En İyi Erkek Görüşü

• Az bile yapmışsın. Böyle takıntılı ruh hastalarını sağlam şekilde bozmakta fayda var. Lafa bak hizaya gel. Sen insanlık yapıyorsun haspam yaş tribinde.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oha birrde alttanmi aldin ben olsam ohoo kadinin başina gelmeyen kalmazdi çemkirirdim sinir oldum lan

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 27

• iyi ki tükürmemiş sana. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=MtgL9w-0ycQ

2|0
    0|1
  • Yo güzel demişsin

2|1
    1|0
  • Hayır yapmadın kendisi cahilce düşünmüş hepsi bu sonuçta sen ona sadaka yaptın oda bunu anlamiyorsa cahil derim..

2|0
    1|0
  • Yoo normal olanı yapmışsın.

1|1
    1|0
  • hayır bu aralar onların ustune cok gıdılıyor ocu gıbı bakılıyor senı yanlış anlamış sen oyle olmaya devam et doğru yapmışsın tebrıkler saygı terbıye hoşgoru başka bır sey

1|0
    0|0
  • helal beeee

2|0
    0|0
  • Zihniyet işte sen yer veriyorsun nezakatten karşı cevap çok ağır keşke bu tip insanlar ülkemizde olmasalar

2|0
    0|0
  • Sen doğrusunu yaptın senin düşüncen yer vermek ama herkes senin gibi düşünmüyor. ツ

1|1
    1|0
  • ben olsam ana avrat kayardım iyi demişsin yine

2|0
    0|1
  • Yok dogru olani demissin

1|0
    1|0
  • iyi demissin

2|0
    1|0
  • Hahahhahah haklısın iyi kapak

2|0
    1|0
  • Ne ayibi kendi kasinmis

1|0
    0|0
  • O görgüsüz sen saygını göstermiş sin kalksan böyle diyorlar kalkmasın saygısız diyorlar anlamadık gitti

1|0
    0|0
  • Birak dinciyi ya insanlik kimmmmm dinci kim

2|0
    0|0
  • Kadın ayip etmis

1|1
    0|0
  • onu söyleyen ağzını yerim kız :)

2|0
    0|0
  • Ayip etmissin cokkk😂😂😂😂

1|0
    1|1
  • hahahaha mükemmel olmuş ya :D

2|0
    1|0
  • Hayır takılma sen bunlara iyi demişsin

1|0
    0|0
  • Doğru yaptin

1|0
    0|0
  • Valla iki türlü anlamı var 2 side kötü
    1. si aynen gençseniz 2nizde yer vermenin bir anlamı yok yani
    şayet veriyosan
    2. si resmen demişinki siz kapalısınız rahatsız olmayın millletten geçin oturun ben alışığım. :DD

1|0
    2|1
  • Troll soruyorsun, hahahaha çok komik görünmüyor mu hahahahahahah müthiş demişsin.

0|0
    0|0
  • Thug Life yapmışsın işte ne güzel hfghfj

0|0
    0|0
  • Yer vermekle yanlış yapmışın :)

0|0
    0|0
  • Eğitim şart

1|0
    0|0
  • hasdjshasgdhsaashash

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• yoo ben de aynısını söylerdim. insan gibi cevap verseymiş o da. nezaketsiz insana nazik olmamak gerek. ama bu olaydan sonra çarşaflılara kin gütmek doğru değil. kişisel ayıbı

1|0
    0|0
  • Trol.. Kapalilarin adini kirletmek icin baska senaryolar bulun..

2|0
    2|0
    • 2ay

Kara carsafli nedir ya. Kapalı biri de bari

• 2ay

Kara carsaf deyince ne farkediyor Allah aşkına. Sadece kapali desen de yeterliydi. Ozellikle belirtmeye ne gerek var carsaf giydigini. Asil simdi ne alaka carsafla diyoruz. Simdi gelip carsaflilardan ne bekliyorsun yobaz cahiller diyorlar işte. Aciginda cahili kapalinin da cahili oldugunu bilmiyormus gibi konusuyorlar. Ellerine malzeme geciyor.

• 2ay

Benim sorumu birdaha okur musun? Bu olayda kadın bana "sen bana yaşlı mı diyorsun" dedi. Ben de "Görünmüyorsunuz ki" dedim. Sadece kapalı olsa yüzünü görebileceğimden böyle bir diyalog geçemez. Orada Kars çarşaflı olduğunu belirtmeliyim ki yüzünü görmediğimi aktarabileyim. Kara çarşaflılarla diğer kapalılar ikisi de kapalıdır ama aynı değildir. Bunu inkar etmek gördüğünü reddetmek gibi bir şey

• En güzelini yapmissin.

1|0
    0|0
  • Etmemissin haklısın. Yani kara carsaflilari nedense yaşlı sanıyorum bende. Öyle geliyor bana bir an. Tabi yüzü hiç gorunmeyenleri diyorum

2|0
    1|0
  • Kadın manyakmış belli normal durumda denmez böyle bir laf ama senin yaşadığın duruma cuk oturmuş hiçte pişman olmaya gerek yok :)

1|0
    0|0
  • İnsan olmayana insanlık yapınca ne tepki vermesini bekliyosun ki :D

2|0
    1|0
  • Yoo gayet iyi yapmissin oyleleri hak ediyo

2|0
    1|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • O ayıp etmiş

1|0
    0|0
  • Kompleksli birine denk gelmissin 😊

1|0
    0|0
  • hgfshsghsgsjh haykırdım mk :D:D

2|0
    1|0
  • Hahahahahha 😄 yok ya ne ayıbı

0|0
    0|0
  • Iyi yapmışsın. Sen orda kibarlık yapmışken o seni terslemiş, haketmiş

0|0
    0|0
  • yav he he

0|0
    0|0
  • Kadın kendini yaşlı gibi hissetmiş ondan sinirlendi heralde. Sen doğru olanı yapmışsın.

1|0
    0|0
  • Bence bu yalan. İnsanlari sınıflandırmak icin bir soru :) neden boyle sacma bir tepki versin ki

0|0
    0|1
Yükleniyor...