Arkadaşlarim bana göre çocuksu ben başkalariyla takilmak i̇sti̇yorum nasil yapabi̇li̇ri̇m?

Benim takıldığım insanlarla mantığımız hiç uyuşmuyor. Ben onlardan on kat daha olgunum. Özellikle bu aralar bunu daha çok hissediyorum. Konuşmalarımız hiç tat vermemeye başladı ama onlardan da uzaklaşamıyorum. Sınıfımda anlaşabileceğimi düşündüğüm, kafa dengim bir sürü arkadaşım var ama onların kendi aralarında kurduğu bir samimiyet var. Ben onların arasına birden giremem tabii ki ama benle takılsalar biraz beni seveceklerine eminim. Gerçekten çok sıkışıp kaldım. Benim arkadaşlarım kötü demiyorum ama yaşıtlarımıza göre fazla çocuksu kaldılar ve ben onlarla vakit geçirmek istemiyorum, yalnız kalmakta istemiyorum. Ne yapabilirim sizce? Çok mutsuzum. Sınıftaki diğer arkadaşlarım bize karşı çok önyargılılar. Çocuksunun anlamını açacak olursam sınıfta olur olmadık bağırmak, saç çekmek, yüksek sesle kavga etmek, koşuşturmaca felan. Liseye gidiyorum ve ne öğretmenlerimiz ne de diğer sınıf arkadaşlarımızın bunları bize yakıştırdığını düşünmüyorum. Ben onlar bunu yaptığında yapmayın diyorum ama nafile. Aynı kafada değiliz onlarla. Kendileri diyor zaten sen çok olgunsun diye. Çocuksu olmak kötü değil tabii ki onlarında zamanla fikirleri ve eylemleri oturucaktır. Sınıftaki diğer arkadaşlarımla takılırsam kendimi daha çok geliştirebilirim diye düşünüyorum. Şu anki arkadaşlarım beni daha asosyal biri yaptı. Hele bir arkadaşım sınıftaki kimseyi sevmiyor ve sürekli arkalarından konuşuyor. Onun yüzünden bende çok negatif birisi oldum. Karamsarlaştım ve özgüvenim azaldı. Onlarla takılmadan önce girişken ve sosyal bir kızdım doğruyu söylemek gerekirse. Onları görmek bile gelmiyor içimden. Sizce beni aralarına almaları için onların nasıl dikkatini çekmeliyim? Kurulmuş bağları var sonuçta. O kadar kolay olacağını düşünmüyorum.

Güncellemeler:
2ay Önemli benim için :P

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yas?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadaş olmak istediğin yaş grubunun çoğunluğu oluşturduğu topluluklara girebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...