18 yasindayim babama hala telefon aldiramadim?

Beyler 18 yasindayim babama halen telefon aldiramadim. Hicbirsekilde telefon almiyorlar. Buyuyunce alirsin diyorlar arkadaslarimin cogunun neredeyse 11-12 yasindan beri telefonu var. Babam ve annem buyuyene kadar couklara telefon alinmamali gorusunde insanlar. Tam 18 yasindayim yani resitim ehliyetim bile var ama telefonum yok.
Telefon alsam bile kullandirtmiyorlar. Gecen sene iphone 5s ilk ciktiginda hediye gelmisti. Babam kullandirtmadi elimden aldi el koydu simdi kendi kullaniyor. Neymis bu yasta telefon kullanilmamali. Bu arada 18 yasinda olduggma bakmayin annem babam yasli gec evlenmisler 60-70 yaslarindalar kendileri. Geri kafalilar biraz.
Bu arada durumumuzda iyi yani almama sebepleri maddi degil babam muteahhit ve burgerking franchsisingimiz var annemde gazeteci yani durumumuz iyi

Güncellemeler:
Bu arada telefon haric her istedigimi aliyorlar pc istedim 1 saat sonra elimdeydi ps4 xbox one falajn istedim gitti babam aldi 1 saat sonra elimdeydi. Ehliyet aldim ehliyet hediyesi 250.000 tlye araba aldirlar falan ama bir telefonu halen aldiramadim.
Millet okulda numarami istiyor utanarak telefon kullanmiyorum diyorum.

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...