Sürekli intihar etmeyi düsünüyorum?

Her gün intihar etmeyi dusunur oldum. icimde hep bir mutsuzluk var insanlar gezip eğlenirken ben hic keyif alamiyorum babam beni evden kovdu beni öldürmeye çalıştı abimle yasiyorum. üniversteyi 1yil mezun kalarak kazanmistim 1yilda unv de okudum babamla olan durumlardan sonra unv birakmak zorunda kaldim okulum masrafli oldugu icin Şu an yeniden hazirlaniyorum abimin yanindayim Şu an ama oda hiç umursamiyor beni hayatta hic umursayan birileri yok. belimde siddetli derece de ağrı var. masa sandalyeye ihtiyacim oldugunu soyledim 2 hafta gecti umursamadi sinavada 5 ay kaldi. maddi yonden hic bir sekilde sıkıntisi da yok. kimse umursamiyor 21 yasindayim yapa yalniz kaldim. psikologa git falan demeyin ne zamanim var nede param. ne yapmaliyim onumde ygs sinavida var

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Herşeyi bırakıp kenara ders çalışman gerekiyor kendin diyorsun umrunda değilim kimsenin diye o zaman sen yapıcaksın kendi yolunu

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yazdıklarınız bana ciddi bir sorununuz olduğunu düşündürdü. Nereden başlayacağım bilmiyorum ama yaşadıklarınız sizde ciddi bir ruhsal travma yaratmış ve bu duruma depresyon eşlik ediyor. İntihar düşüncesi ciddi bir düşüncedir ve hafife alınmamalıdır. Siz depresyon için antidepresan kullanın. Lustural adındaki ilacı öneririm. Aile hekiminize başvurarak durumu anlatın belki onun önereceği ilaçlar daha iyi gelir. Öğrencilik hayatında bu tip sorunlar olabilir. Sakın intiharı bir çözüm yolu olarak düşünmeyin. Sınavınıza odaklanmaya çalışın. Mümkünsede bir psikiyatristlerin görüşün. Paranız yoksa devlet hastahanesine gidin keza durumunuz hiç iyi değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• et kurtul ya

0|0
    0|0
    • 2ay

Sonrasinida dusundugum icin edemiyorum ya

• tanıdıkların yanında kalmaya çalış idare et sınavı kazanana kadar?

0|0
    0|0
Yükleniyor...