Yaptığım yanlış mı?

Arkadaşlar 2 aylık bir ilişkim vardı.1.5 ay oldu ayrılalı ama ben hala ilk günkü gibi çok seviyorum. yaz tatilinde ayrıldık ben ayrıldım ama sonra kaç kere özür diledim barışmak için kabul etmedi artık eski duygularımı hissetmiyorum dedi bana. Okullarda başladı aynı sınıftayız konuştuğu herkes ona bakan herkes benim gözüme batıyor. Sınıflar değişmiş pek tanıdığım yok. sınıftada bir grup var tam bir yav şaklar herkese laf atar kızlara vurur öyle tipler. Bugün ise eski sevgilime ağır dalga geçti hiç birşey diyemedi kız. Benim kafam attı çocukları çağırdım konuşcaktım sadece sanane lan gibisinden konuşunca iyice sinirlendim hem sevdiğim kızla dalga geçiyor hem de ters yapıyor sonra ben bunu dövdüm. Şimdi kız ne düşünürki sonuçta beni sevmiyor bu hareketim gözüne mi batmıştır ama yemin ederim gösteriş için falan değil olaydan sonra bile bana bakışları bir garipti

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence koruman hoşuna gitmistir sana bunu soylemeyecek olsa bile 😊 simdi sana ben soru sorucam erkek arkadasimda benden ayrıldı benle cikarken baskasiyla konusuyodu benden ayrilip hemen onla cikti sonra kiz bundan ayrildi sem o cocuk olsaydin benden ayrildigina elbet birgun pisman olur muydun

0|0
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle pişman olurdum. Çok net yani Zaten bir erkek bir kızı terkedip diğer kızla yapmamamışsa kesin eskisine geri döner işte o zaman eskisi yüz vermez umursamazsa o erkeğe hayat zindan olur kendimce ve bu değişmez

• 2ay

Gecmis olsun

• 1ay

Eig icin tesekkurler 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Kızı unutun ve kendi hâline bırakın. Belliki niyeti yok tekrar ilgi duyacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hosuna gitmistir bence

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın batarsa batsın

0|0
    0|0
  • Yanlis

0|0
    0|0