Cennette olupta Dünya'da olmayan birşey varmı?

Arkadaşlar sizce cennete olup ta Dünya'da olmayan birşey var mı çok merak ediyorum. Mesela, cennete ırmak, hurma zeytinlikler, gözleri eşlerinden başkasını görmeyen iri gözlü yaşıt kızlar, çeşit çeşit içkiler, her çeşit meyve. Bu durumda bir insan Dünya'da ölümsüz olsa, yeteri kadarda zengin olsa, cennetten farksız bir hayat yaşayabilir.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Dunyanin en zengin insanı dahi olsan, yinede seni mutsuz eden bir sey vardir.. Ama orada öyle degil, istedigin herseye aninda sahip olacaksin ve ne kalbinde nede aklinda sıkılma duygusu kin nefret fesatlik hicbirsey olmayacak.. Bu dunyada görduklerimiz koskoca okyanusun sadece bir damlasi kadarmis..

1|1
    0|0
    • 2ay

Mutlumusun bu dünyada peki

• 2ay

Belkide mutluluk herşeye sahip olmak degildir... Ruhumuzun mutlulugu icin hicbirsey yapmiyoruz hersey bundan kaynaklaniyor bence..

• 2ay

Önceden ben namaz kılıyordum. En azından cumaları kaçırmazdım. Sonra muhafazakar ve yobaz bir aile nin kızıyla tanıştım. Sözde müslümanlar, ama yapmadıkları çirkeflik kalmadı. Soğudum herşeyden ve herkesten

Kızlar Ne Diyor 6

• Cennette kitap yok bir kere. Dusunsene harika yazarlarin cogu musluman degil ( fransiz edebiyati , rus edebiyatı filozofların yazdiklari vb) adamlar cehennemdeyken kitapları cennette olamayacagina göre... cekilmez orası sonsuzlukta. Ne zamana kadar ye iç sevis 😑

0|1
    0|0
  • Cennetteki nimetler burdakilere benzemiyor ki hadislerde aćıkça beyan edilmiştir.
    Gözlerin görmediği kulakların işitmediģi akılların kavrayamayacaģı şeyler

0|0
    0|0
  • saçma bulurum cenneti de ona dair düşünceleri de

0|0
    0|0
  • Uçan yaratıklar diye de duymuştum ejderha gibi

0|0
    0|0
  • biscolata erkekleri

0|0
    0|0