Kapat

Kendimi cok kotu hissediyorm yardmm?

Uniye basladm uzerime bir agirlik coktu.. agir, cok ugras gerektiren uygulamali derslern oldugu bir bolumdeym. Cidden kafam bir tuaf. Icinden nasil cikacam isin bilmyorm. Zaten psikolojik olarka normal deglm Şu an kendimi boguluyor gibi hissediyorm. Nasil rahatlicam?

Güncellemeler:
...
...,..

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Benim güzel arkadaşım dışarı çık ve biraz dolaş alışveriş yap ve hayvanları sev yani kedi olur köpek olur besle onları iyilik yap inanki çok mutlu olacaksın ve dersleri pek takmadan sınıfa gireceksin sen başarılı birisin sana vız gelir tırıs gider emin ol geçici bir durum sendeki boğulmana gerek yok seni seviyoruz sen başarırsın :) :) :)

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim tavsiyelerin icin ve kibarligin icin. .. Ojul baslayali bir hafta oldu zaten. Tatil yeni bitti ve bir haftada gerildm.

En İyi Kız Görüşü

• Yeni baslamissin. Her baslangic boyle gecer ben her gün agliyordum okulumun ilk haftaları. Bir de okulun icini ogrenememistim her gün kayboluyordum. duygularini bastırmaya calisma derim. Zamanla zaten alısıyorsun. Eger cok zorlandigini dusunuyordan psikiyatrik yardim alabilirsin.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Yazdıklarınız bana anksiktiyeniz olduğunu düşündürdü üstelik bu duruma depresyon eşlik ediyor olabilir.

1|0
    0|0
  • iyi haber, arkadaşlarınla çıkarsan rahatlarsın, kötü haber bu rahatlama kısa sürecek ve üni bitene kadar bu kötü ruh hali üstünde kalacak.

1|0
    0|0
  • Sakin ol ve biraz hava al

1|0
    0|0
  • herkesin biraz nefes almaya ihtiyacı vardır. durumdan aileni haberdar et ve istediğin gibi yaşa bir süre. sonunda daha geniş açıdan bir muhakeme yetkisine sahip olacaksın

1|0
    0|0
  • Şimdi çalış salaklık yapma sonra mezun olunca bu günleri hatirlarsin

1|0
    0|0
    • Haklisin. Ama boguluyor gibiym. Bunu alt etmem lazm

• alışırsın

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...