Dovmeli piercingli bir kizim ama kapali bir kizla arkadasim tum gun birlikteyiz cok mu garip?

Bu durum garip mi bazilari baya inceliyor cunku bizi anlayamiyorum.

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi konu derin. Baya bir derin. Elebette takılmanız da anormal bir durum yok. Ancak bilinen bir gerçekki siz zıt grupları temsil eden insanlarsınız haliyle dikkat çeker. Bir de benim anlamadığım, dövmeymiş pearcingmiş benim bildiğim illaki ama illaki bir gün gelir sıkılırsın. Hadi pearcing neyse de dövmenin dönüşü yok. Vücudu rezil etmek niye. Dövmenle degil de keskin zekanla ön plana çıksan daha mı zor olurdu senin için.

0|0
    0|0
    • 2ay

Birincisi ben dovmeyle on plana ciktigimi falan dusunmuyorum acilarimi sevinclerimi boyle yasiyorum ve bu kimseyi ilgilendirmez. Ikincisi kendi vucudum oldugu icin sıkılıp sıkılmayacagim da kimseyi ilgilendirmez.

En İyi Kız Görüşü

• Ne var ki bunda?
    Ben de piercingli ve açık bir kızım ama çoğu arkadaşım kapalı.
    Ben arkadaşlarımı sevip iyi anlaştıktan sonra gerisi boş. Sen de boşver.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hayır değil

0|0
    0|0
  • Yo garip değil

1|0
    0|0
  • neden garip olsun böyle şeyleri aşın artık

1|0
    0|0
    • 2ay

Benim astigim sencede belli degil mi? Ben garip bakislardan bahsediyorum

• değill

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Neden garip olsun?

0|0
    0|0
  • bence çok garip

0|0
    0|0
    • 2ay

Niye garip

• 2ay

Turbanli kizin benim gibi birisiyle takilmasinda ne gibi bir ayiplik var? Soylediklerinle bu konu celisiyor

• 2ay

ayıp değil çelişki var uyumsuzluk var onun namaz ibadet ilim peşinde koşması gerekirken hayat görüşür alakasız birisiyle takılması normal mi sence ?

• Evet kapalılar ölsün

0|0
    2|1
    • 2ay

Yani kapanmasın ölmesinde ajkslf

• 2ay

Hepsi yobaz bu beni rahatsız ediyor ajjdlf

• 2ay

Hepsi diyerek genelleyemezsin. Ateistlerin hepsi soyledir boyledir demek gibi bir sey bu

• Hayır

0|0
    0|0
  • Neden garip olsun ki?

0|0
    0|0
  • ne yaparsan yap bu boktan topluma her türlü garip geleceksin :D o yüzden keyfine bak

0|0
    0|0
  • Neden garip olsun

0|0
    0|0
  • Yoo dış görünüş ne olacak ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Gayet de normal ikiniz de insan ve kadınsınız neticede ne giydiğinizin taktığınızın bir önemi yok olmamalı 😊

0|0
    0|0
  • Senin dövmeli olman dinsiz olduğunu veya farklı şeyi göstermez ki istedikleri kadar baksınlar boşver arkadaş illaki aynı tip de olacak diye bişey yok ne güzel bir gün belki sana doğru yolu gösterip seni de kapatır

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayir dinsizim bu da kimseyi ilgilendirmez. Onun kapaliligi beni ilgilendirmedigi gibi benimkide kimseyi ilgilendirmez. Dogru yolda insana gore degisir

• 2ay

Tabii canım kızma neden kızdın ki kimseyi ilgilendirmez

• İnsanlar incelemeye ve konuşmaya ayrıca bir konu hakkında fikir sahibi olmadan boş tutmaya bayılır insanlardan sana ne? hayat senin hayatın garip veya değil takma bu şeyleri. Aşın artık

1|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım imam kızı ve tesettürlüydü baya. kafalar uyuştuktan sonra boşver gerisini

0|0
    0|0
  • Yo niye garip olsun

1|0
    0|0
  • Aynı durum bende de var çok farklı görünüyor sanırım dışarıdan

0|0
    0|0
  • Yooo garip değil dövmeni inceliyordur onlar 😄😄

0|0
    0|0
  • Garipsenir ama bunda grp bisiy yk

0|0
    0|0
  • Garip değil. İnsanları boşver kınamayı severler.

0|0
    0|0
  • Hayır tamamen kafa yapısına bağlı

0|0
    0|0
  • Hayır degıl

0|0
    0|0
  • Bence değil yani arkadaş olabilirsiniz çok guzel bisey toplum olaya çok dar bakiyor

0|0
    0|0
  • yoo değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...