Her Kızdığında Çocuğuna Karşı Ağzını Bozan Ebeveyn'e ne yapmalı?

Selam arkadaşlar, annem genel olarak sinirli bir yapıda bir kadındır ve her şey sadece kendı bıldıgı gıbı olsun ıster. Sınırlendıgı zaman 'orospu' gibi rendice edici laflar soylemekten hıc cekınmez ve en hassas oldugunuz seylerle sızı vurmaya kalkar. Ne babamla ne de benımle arası ıyı ve aynı seylerı ona da yapıyor. Bız hıcbır zaman anne kız gıbı olamadık. Kendısıyle hıcbır zaman anne kız gıbı sır paylasamadım. Onunla arama mesafe koymak ıstıyorum artık. Sızce ne yapmalıyım?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok üzüldüm senin için bizim altimizda senin gibi biri var bir kere öyle duymuştum kizi kendine yeni çanta almış sonra abunlar biraz tartıştı ve kızına bacım dedi çok üzüldüm ayrıca kızın hiç arkadaşı yok ve babası ölmüş en iyi yapacain şey başka bir eve cikmak zamanı gelince ki seni ozlesin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Koy bence. Değerini ancak o zaman anlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Koymak istiyorsan koy belki o zaman aklı başına gelir

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum gerçekten mesafe koyarsın koymasına da her geçen gün daha da aranız açılıp uzaklaşırsınız

0|0
    0|0
  • bencede koy. seninde bir gururun var yahu

0|0
    0|0
  • Koy gitsin

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...