Okuldaki aptal hocalar?

Anne ve babamı bir süre önce kaybettim. Özel lisede okuyorum 12. sınıf. Bu sene geldim tanışma faslında anne ve babamı sordu bir hoca. Ben de vefat ettiler dedim. Hoca 'neeeeeee ay kıyamaam çok üzüldüm özür dilerim bilseydim sormazdıııaaam' şeklinde gayet sesli bir cevap aldım. Hoca da kadın zaten. Halbuki ablam tarafından uyarılmıştı rehber hoca bu konular sınıf ortamında konuşulmasın diye. Utanmıyorum ama kendimi çok kötü hissettim gerçekten arkadaşlarımın bakışlarına maruz kaldım. Bu konuda fikriniz nedir?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı konudan ben de sıkıntı çektim 12 sene boyunca baban ne iş yapıyor sorularını cevaplamak zorunda kalmak sıkıcı ulan sizene babamdan annemden vefat ettiğini bin kez öğrenmeleri saçma o yüzden seni en iyi ben anlarım. Annemle yaşıyorum babam vefat edeni çok uzun zaman oldu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir hocanın böyle yapması onun kafadan sakat olduğunu gösterir. Boşver kadını. Arkadaşların destek olacaktır zaten sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• uyarılmasına rağmen böyle bir şey yapması hoş değil

1|0
    0|0
  • O hocayı tavana asıp yağlamak lazım sonra kızılcık sopasıyla anasından doğduguna pişman etmek lazım. Adres ver biz yapalım

1|0
    0|1
  • oluyor öyle patavatsızlar panpa

1|0
    0|0
  • nasıl öğretmenler var ya?

1|0
    0|0
  • ne demelerini bekliyordun? hocaların suçu ne

0|0
    1|0
    • 2ay

Bu durumda acınılacak bir durum yok kardeşim bir gün onun bunun başına da gelebilir abartı tepki vermesi gerekmez.

• Bence alışmalısın ki alışacaksın başın sağolsun çok takma umarım sen iyi bir aile kurar uzun yaşarsın. Nerede yaşıyorsun sorabilir miyim?

0|0
    0|0
    • 2ay

Şu an bursadayım. Sorun benim alışmam değil ki hocanın bu tür özel aile konularını sınıfta açıp anormal bir tepki vermesi

• 2ay

Bir daha olmayacaktır istersen sen de bir görüş hassasiyetini belirt. Göçmenlik var mı sende

• Bunda ne var bakın bende öğretmenim söylediğinde şaşılacak ya da tuhaf gelen kırıcı olan nedir ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• mal hocalar çok, takma ne diyeyim...

0|0
    0|0
  • Bir insanın bir insana acıması da nedir ya, beyinsiz ve aciz hoca. Okumuş ama adam olamamış derler ya aynı öyle. Kardeşim sen onlara bakma sımsıkı, dimdik dur. Önemseme bile

0|0
    0|0
  • Boş bir anına gelmiştir hocanın.
    Zaman'la tanıdıkça öğrenir kime Nasıl davranacağını.

0|0
    0|0
  • Öncelikle Allah rahmet eylesin sen hocanın dediğine bakma Kendini küçük görme hayatına devam et

0|0
    0|0
  • Böyle mal insanlar çook en nefret ettiğim sen boşver o saalağı

0|0
    0|0
  • ögretmen olmak sadece bilgi vermek degil iste

0|0
    0|0
  • Karıyı öldür

0|0
    0|0
Yükleniyor...