Ailem spor yapmama izin vermiyor?

arkadaşlar ailem değil ama babam spor yapmama izin vermiyor nedenini soruyorum yine vermiyor. 5 ay düzenli olarak spor yaptım o sıralar babam evde yoktu rahat rahat gidiyodum babamdan habersiz ama şimdi sürekli evde. ne yapabilirim bu durum için. okuldan 16:00 da çıkıyorum sonrasında nasıl bir şey uydurup düzenli olarak haftada 3 4 kez 2 saat dışarda kalabilirim

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonuna gitmene izin vermiyorlardır evde yap

1|0
    0|0
    • 2ay

evde yapmam için set falan almıştım ama sattım tekrardan çünkü spor salonu kadar verimli olmuyo asla alet gerekiyo ve ağır yapıyorum sporu o halteri yüksek bir yerden almam gerekiyo ve evde uygun ortam yok

En İyi Kız Görüşü

• Cinsiyetten dolayı, başına bişey gelecek diye olabilir. ya da spor yapan birinin başına gelen kötü bir olay etkilemişte olabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• etüt var de

1|0
    0|0
    • 2ay

okula gelip sorar etüt olup olmadığı öğrendiğindeyse evden bile çıkarmaz çok tutucu bir adam

• 2ay

çok tutucu ise tv de spor yapan mankenlerin nasıl yaptığını filan gördüğü için izin vermiyordur.
      hafta da 3 bile yetr de artar ayrıca canım. annenni devre ye sok izin alsın

• 2ay

evet ben de en son çara olarak onu düşünüyorum

• Aklına neler geliyorsa

0|0
    0|0
    • 2ay

hiç bilemiyorum aslına bakarsan spor salonunda kadın günleri var sadece 3 gün gitsem bile olur ona da razıyım. karışık güne gittiğimde erkekler kadınlara bakmıyor bile ama babama bunu anlatamıyorum

• 2ay

Anlamadım ki yani gizli gizli git bari

Yükleniyor...