Ben hdpliyim fakat terörist değilim?

Neden her hdpliyi terörist ilan ediyorsunuz Türküm fakat milliyetçi değilim hdp bana sempatik geldi diye oyumu verdim

Güncellemeler:
2ay İnsanı İnsan olarak gördüğümüz zaman dünya güzel bir hale gelecektir

0|1
5|20

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü pkknın yanında hdp ondan olmasın ve seninde hangi amaçla seçtiğini merak ettim neyi sempatik gelebilir ki

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben savaşa karşı bir insanım hep barışı destekledim yasal hakkımı kullanarak oy kullandım bu oyu verdiğim için terörrist ilan ediliyorum vatan hayini oluyorum sorunun cevabına gelirsek hepsinin terör damgasını hakketmediğini söylemeye çalışıyorum aralarında bazılarının insan haklarında çalıştığını biliyormuydun

• 2ay

Bir yerden başlamak lazım

• 2ay

Terörizm; siyasal hedeflere ulaşmak için toplumun demokratik ikna ve eylem yoluyla barışçı davranışına karşı, hukukun üstünlüğü ve devlet otoritesini tanımayan, güçsüzlüklerini gizlemek için demokratik otoriteleri kitlelerden kopararak halka karşı şiddet kullanmaya yöneltmeyi amaçlayan, kendi güç ve doktrinleri ile sağlayamadıkları halk desteğini ve ayaklanmasını sağlamak için tarihsel görevlerinin olduğuna inandırılmış çeşitli unsurlardan oluşan ve uluslararası destek gören örgütlerin, tahripkar silahlarla donanmış olarak gelişmiş taktikler kullanan, insanlığı hakir gören, ahlaki hiçbir temeli bulunmayan siyasi hedeflere ulaşmak için insan hayatını hiçe sayan, masum insanları hedef alan ve hiçbir savaş kuralı tanımayan, geleneksel politik suçlardan farklı, metodik, örgütlü, sistematik, öldürme, kaçırma, korkutma ve tahrip eylemleridir.

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlarımız bunu kabullenmiyor ki her insanın hayatına karışmak istiyor onu yöneteyim istiyor ama onun yaptığı bir şeye sen karışınca laf dalaşı üstüne cıkmalar bunu insanı insan olarak başlayan görüşten dolayı yazdım ve senin hangi partiye oy verdiğine kimse karışamaz dışlayanlarda zaten seni çekemezliktem veya senin dostun olmadığındandır. Artık insanları oldu gibi kabullenmeyi onları küçük düşürmemeyi öğrenin lütfen. 😠

0|1
    0|0
    • 2ay

Kimseyi düşürme gibi bir niyetim yok malesef fakat haklısınız böyle bir kusur işlediysem özür dilerim

• 2ay

Kardeşim Şu an yanlış anladın sanırım

• 2ay

Oyunu kullanıyorsan kimseye söyleme olsun bitsin

Kızlar Ne Diyor 4

• HDP li olan herkes teroristtir net.

2|1
    0|1
  • Adamlar hoşgörülü savaşa karşıymış gibi görünüp saman altından su yürütüyorlar sende yemişsin işte terörist dememize gerek yok

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben barış istiyorum başka bir şey değil

• 2ay

evet gördüm

• pkk yı destekleyen bir parti olduğu için terörist muamelesi görüyoruz neyi sempatik geliyor? onca şehit mi

1|0
    1|0
    • 2ay

Peki neden hepsine terörist damgası vuruyorsunuz ben savaşa karışıyım barışın yanındayım

• 2ay

o yüzden mi teröristler çoğalıyor o yüzden mi onca şehit düşüyor.. mantığa davet ediyorum bir kere bilimle pkknın ilgisi yok bilinen bişe ayrıca senin oy verdiğin o iğrenç parti hep tutucuların (terörlerin) partisihep erdoğanı askeri kötüleyenlerin parisi resmen sen burada vatana ihanet ediyorsun ne kadar bişelere karşı olsanda

• 2ay

Belki yanılmış olabilirim fakat yüzde yüz yanlış olmadığımı düşünüyorum

• Terörist partisini destekleyen bizim için teröristtir. Hırsızla gezen nasıl hırsızsa, o... Gezen nasıl o... İse terörist partisine oy verende teröristtir!

1|0
    1|1
    • 2ay

Çocuklara tecavüz eden vakıfta ak partisye ak partide tecavüzcümü oluyor?

• 2ay

Sevin diye zorlayamam size güven vermemişte olabilirim fakat bana yaptığınız ünvanları haketmediğimi düşünüyorum

• 2ay

Ünvan mı? Ben sana ünvan takmadım istersen mağdur edebiyatı yapma bana.

Erkekler Ne Diyor 19

• hdpiysen ya amerika dasagini yemissin pro+lgbt. ya da pecece zempatizanisin nokta.

2|1
    0|1
    • 2ay

Ne alaka neden genelle yapıyorsun

• Terörist sadece elini silah alıp devlete saldırmak değildir..
    Terörist devlete silah sıkanları destekleyenlere sempati duymaktır da..

2|0
    0|1
    • 2ay

Ben teröristlere sempati duymuyorum ben savaşa karşıyım

• 2ay

Sen teröristleri savunan kişiye sempati duyuyorsun..
      HDP teröristleri savunuyor..
      Otomatik sende Terörist oluyorsun..

• 2ay

Terörist yaptın beni sırf yasal hakkım olarak oyumu Hdpye verdiğim için

• Pkk yi destekleyen bipartiyi savunup terorist degilim demek komik terorist degilsindir ama vatan haini olabilirsin

1|0
    0|1
    • 2ay

Aralarında bazıları destekledi diye hepsini terörrist ilan ediyorsan ozmn ak partinin Bazı milletvekilleri işidi destekledi ozmn hepsi teröristmi empati kur biraz

• 2ay

Olsun şu an benim terörist olmadığımı savaşa karşı olduğumu öğrendin

• 2ay

terörist değilsin savaşa karşısın ama ama terorist bir partiyi destekliyosan şehitlerden memnunsun ve teroristsin celişki

• Ben fahişeyim ama bakireyim.

2|0
    0|1
  • İyi bok yedin ya adamlar pkk ya destek veriyor onu destekleyen de teroristir vatan haini bacım codugudur

2|0
    0|1
    • 2ay

Ne alaka devlet tarafından sunulan bir parti değilmi yasal olarak oy verdim

• 2ay

Sen masummusun lan senin gibiler ülkeyi satanlar kansizsin olum kansız başka bisey demiyorum sana bana burda naif çocuk numarası yapma yarın birgün bisey olsa ilk sen satarsin ulkeyi

• 2ay

Benim dedem Çanakkale'de savaştı bu ülke senin ya da benim değil hepimizin ben barış dedikçe kansız oluyorum hayin oluyorum belki döversin 32 dişimi alırsın peki ne kazanırsın sadece bir insan öldürmüş olursun bu ülkede belki dedelerimiz Yanyana savaşmıştı

• Zeka testi ile oy kullandırılmalı.

1|0
    0|1
  • terroriste destek verende teröristtir

2|0
    0|1
    • 2ay

hepsinin terörist olduğunu söylemezsin

• çünkü hdp pkk nın bir kolu olarak görev yapıyo. buna rağmen sempatik geldiyse kusura bakma ama terorist ya da cahilin tekisin

1|0
    0|1
  • Sosyalist marksist vede terör yandaşı olduğu için sevmem

0|1
    0|0
    • 2ay

Saygı duyarım kişisel görüşünüz

• Arkadaş ağır cahil

1|0
    0|1
    • 2ay

Sırf oyumu hdpye verdiğim için cahilmi oluyorum

• 2ay

Empati yeteneğin yoksa ne yapayım

• 2ay

siyasette duygularını kullanamazsın arkadaşım. sen bunu anlamıyorsun. siyaset ciddi bir iştir. duygulara yer yoktur.

• Sempatik demiş asdfbdscs

1|0
    0|1
  • pkk yı açıkca destekleyen ordaki masum insanları kullanarak askere polise kışkırtan partiyimi seviyorsun. Birazdaha düşün derim inşallah dogru yolu bulursun tam çizgiye kadar gelmişin dogru yola yaklaşmışın?

2|0
    0|0
    • 2ay

Hepsinin terörist olduğunu söyleyemezsin

• 2ay

Ama hepsi değil içinde Türk olanlarda var anlamıyorsunuz

• 2ay

bende var diyorum biiliyorum ama genede hdp yi desteklemelerine kızıyorum diyorum

• Nasıl oluyor ya? Pkk'ya teröris demeyen bir eş başkan otomatikmen terörist olmuyor mu?

1|0
    0|0
  • hdpli olupta teröristim diyen ağır yalancıdır erdemsizdir

0|0
    0|0
  • terörist kime denir?

0|0
    0|0
  • Sen git bunu birde Şehit ailelerine söylesene... Parçalanmış asker polis masum sivil cesedi gördün mü sen hiç? Ne insanından bahsediyorsun lan

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben savaşa karşıyım o cesetleri görünce içim parçalanıyor tek çözümün barış olduğuna inanıyoruz

• 2ay

Ama onlar barış istemiyor. Toprak istiyor. Doğuya git görürsün barış isteyip istemediklerini

• kardeş köpek degilim ama havlayıp tüy döküyorum diyosun resmen :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Köpek gibi örnekler vermemelisin seni hakaretsiz tartışmaya çağırıyorum iki medeni insan gibi

• Kadın bağırmadı mı pyd ye yaslandık falan diye araştırma yapmalısın

1|1
    0|0
    • 2ay

Hepsinin mi terörist olduğunu araştırmak lazım

• 2ay

Teşekkür ederim sizde empati kurabilen birisiniz

• 2ay

Rica ederim ben de teşekkür ederim

• dağda kardeş kardeşe kurşun sıkarkende çok sempatik geliyor değilmi.

2|0
    0|0
    • 2ay

Gelmiyor ben savaşa karşıyım

Yükleniyor...