Anneme yalan söyledim çeviremiyorum acil yardım lütfen?

Arkadaşlar annem evdeyim sanarken ben dışardaydım. Cepten ulaşamayınca evden aramış 2-3 kere. Ben de eve dönünce cepten geri aradım telefon odamda kalmış içerdeydim duymadım dedim o da evden aradım duymadın mı dedi yoo telefon çalmadı dedim dur bakayım dedim ekrana çağrı düşmemiş dedim 5 dk sonra aradı tekrar evden açmasam dışardayım sancak diye açtım bak bu sefer çaldı dedi ben de toparlayamadım kablosunu falan çekip taktım dedim inanmadı eve gelince sıkıştırcak ne diyip gönlünü rahatlatabilirim 😔

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ev telefonunu sessize al, sessizdeymiş duymadım dersin. Yalanını en baştan anladıysa ne dersen de yalan söylemiş olacaksın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam ev telefonunu alır mutfağa veya balkona falan koyardım geldiğinde kendi görürdü haa burdaymışta ondan derdi, şu an hemen banyoya gir saçın başın ıslak olsun , banyoya mı girdin evet falan muhabbeti geçsin sende arama saatlerine bak ona göre bir saat önce iki saat öncw girdim de

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama konuşunca mutfaktaydım dedim tekefon mutfağa çok yakındı nasıl duyöazsın dedi dur dedim ekranda çağrı yok düşmemiştir dedim 5 dk sonra aradı mecbur açtım yani telefon mutfakta kalmış falan olamaz açtım çünkü hatta kablosu gevşemiş diye saçmaladım

• 2ay

Tamam teşekküt ederim fikirlerin için

• 2ay

Rica ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 16

• verdinmi birisine (erkek arkadaş/sevgili falan) cevap evetse bülbül gibi ötersin hayırsa bakkala gittim o anda aramaış olabilirsin de

0|0
    0|0
  • Yalan söyleme gerçeği anlat, yediğin azarla otur yerine. Hernerdeysen daha sonra başka bir sıkıntı olsa en azından annenin haberi olmuş olur ;)

0|0
    0|0
  • Banyodaydım demeliydin en başta.

0|0
    0|0
  • Kandirikci minik 😃😂

0|0
    0|0
  • kapat gecmışı sıl de bı bozukluk var heralde gene baktım yok de

0|0
    0|0
  • Yalan yalanı doğurur. Yalan konuşma 1 daha.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tamam bir daha yapmicam da bunu nasıl toparlicam

• 2ay

Önce annenden özür dile. Sonra İşin doğrusunu söyle.

• toparlamışa benziyosun zaten

0|0
    0|0
  • seks yapiyordum anne de inanir.

0|0
    0|0
  • Heladaydım deseydin ya

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya aklıma gelmedi ki duştayım tuvaletteydim desem zaten olay kapancaktı mutfaktaydım telefon odamda kalmış dedim eve gelince ne desem şimdi soracak

• 2ay

İnanır mı ki tekrar desem sen öyle diyince kablosunu çektim taktım temazsızlık falan yaptı düşmedi heralde diye

• 2ay

Denemekte fayda var

• Sen bu yalanı toparlasan yine yalan konusacaksın en iyisi toparlayama yine yalan konusma

0|0
    0|0
  • Yalancının sonu.. doğru söyleseydin markete gittim dışardayım diye.. bunlar gelmezdi başına.

0|0
    0|0
  • Telefonu boz

0|0
    0|0
  • her türlü yandın :D

0|0
    0|0
  • yalancı hayırsız evlat

0|0
    0|0
  • sular kesikti duymadım deseydin

0|0
    0|0
  • B... ka sarmış bence söyle :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Erkek arkadaşımla yemek yemeye çıkmıştık ve annem istemediği için söyleyemem. Yalan söyleme sebebim de o zaten.

• 2ay

Anne telefonun fişi çıkmıştı taktım de o zaman :)

• 2ay

Dedim zaten fişini çekip taktım kablosu gevşemiş falan dedim inanır mı ki

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...