Kızları keserken direğe çarptım, yanımdan geçen kızlar bana bakarak kahkaha attı, sizce çok mu rezil oldum?

Biraz dışarı çıkmıştım, yiyecek bir şeyler almıştım elimde yiye yiye ilerliyordum, elimde yiyecek gözümde gözlükle ilerlerken, yanımdan şort giyinmiş uzun bacaklı iki kız geçti, bende bir dönüp bakayım dedim 3 saniye sonra tam önüme dönecekken yere yapıştım, yiyecek ve gözlük havada 2 takla attıktan sonra üzerime düştü,2 dakika yerden kalkamadım, yanımdan geçen kız bana kahkaha attı, yardıma ihtiyacın var mı dedi ama utancımdan yok dedim keşke var deseydimde yardım etseydi :D
yol kenarında starbucks felan vardı, bana bakıp güldüklerini hissedebildim. Türk olduğumu kesin anlamışlardır :D
çok mu rezil oldum?

Güncellemeler:
2ay TAMAMDIR KARAR ALINDI YARIN TEKRAR AYNISINI YAPIP YERE DÜŞECEĞİM YARDIMA GELEN İLK KIZ BENİMDİR ;)
DENEYİM İŞE YARARSA SİZEDE SÖYLERİM :d

0|0
18|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Allahin sopasi yok ki ohh iyi olmuş 😄

2|0
    0|0
    • 2ay

ya yazık bana ama fena sarsılsım korktum dedimki acaba araba mı çarptı ne :D

• 2ay

Allahtan hafizani kaybetmemişin ona sukret bu ders olsun bir daha bakma anan bacin yok mu onlara baksalar namuslu kesilirsiniz

• 2ay

yok baksınlar, ne olacak ki zaten annemle babam farklı şehirde ne yapayım :( laf atmıyorum yanlızca sevdiğimden baktım :D

• Cunku hic bacak gormediniz sjsvshs

0|0
    0|0
  • :D hahah :D :D ben bile güldüm o kızları düşünemiyorum :D

1|0
    0|0
    • 2ay

rezil oldum her zaman gezdiğim yaşadığım yer daha nasıl geçerim ki neyseki tanıdık kimse yok.

• 2ay

:D Bir şey olmaz ya, gülmüşlerdir biraz o kadar :D

• Hemde cok kötü rezil olmuşsun

0|0
    0|0
  • Ahahahah vah garibim okadar dikkat cekici bir kiza bende bakardim😂😂

0|0
    1|0
  • Allah'ın sopası yok işte

0|0
    0|0
  • Baya olmuşun krdş şimdi doğruya doğru

0|0
    0|0
  • baya hemde abaza seni haketmişsin

1|0
    0|0
  • İyi olmuş yani bidaha ağzını ayırma haketmisin :) :)

0|0
    0|0
  • Bidaha bakmazsın heralde bundan sonra 😄

0|0
    0|0
  • Allah'in sopasi yok😀haketmissin

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • hahahaha peinlichhhh :D

0|0
    0|0
  • bence kesinlike oldun :D

0|0
    0|0
  • Fenaa rezil olmusun kardes :D

0|0
    0|0
  • Ahahahaahshsaahhauauau

0|0
    0|0
  • Ahhaahhahahhahahhahahahahhahahahhahahahahhahaahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahhazuahahhahahhzujhazuhauzhauahzuhauhzhaujauajzjuauzhhzuajzjjzuha
    Zuhahahahahhhahahahhahahahhahahwjaj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...