Topluma bakıcak olursan sizce geri/cahil bir toplum muyuz yoksa ileri/modern bir toplum mu karşımıza çıkıyor?

Buna herşeyi dahil edebilirsiniz. Radikal olursanız çok daha iyi olur herşey saygı çerçevesi içinde arkadaşlar lütfen?

• Geri/cahil bir toplum
    83% (20)70% (14)77% (34)Oy Ver
  • İleri/modern bir toplum
    8% (2)20% (4)14% (6)Oy Ver
  • Şöyle ki;
    9% (2)10% (2)9% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Güncel

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle ki! 😊 Modern bir toplulukla cahil geri kalmış toplum bana göre kıyasıya rekabet içindeler. modern insanlar ileri görüşlü aydın insanlar gittikçe azalıyor ama önemli olan şu ki kendilerini modern zanneden modernliği çok katlı binalar yaparak geliştire bileceklerini zanneden ya da metropol şehirlerde oturup milletin efendisi olan köylüyü de küçük görüp ahlakı, iyiliği, üstünlüğü sadece parada arayan kişiler fazlalaşıyor. genel olarak durumumuza baktığımızda (bir başka ülkeden) cahil bir toplum olarak gözüküyoruz. Nedenlerine aslında çok fazla örnek vere bilirim ama baş ağrısında kısa kısa yazdım 😊

1|0
    0|0
    • 2ay

Bu kısa hali mi ✌

• 2ay

Yok önemli değil sadece şaşırdım 😊

• 2ay

Pekala :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Geri

1|0
    0|0
  • Tabikide cahil

1|0
    0|0
  • geri bir toplum, 80lerde doğanlar da ölünce sıkıntı bitecek

1|0
    0|0
  • Modern ayagina ahlaksiz bir toplumuz

1|0
    0|0
  • Geri/cahil bir toplum

0|0
    0|0
  • insanlar olarak tek bir kusurumuz var hatayı hep dışarıda arıyoruz ve buda tüm hayatımıza ağır bir bedel oluyor ve bazen bunu bile goremiyoruz

0|0
    0|0
  • Sıkıntılı.

0|0
    0|0
  • modern

0|0
    0|0
  • Bir öncü olmasak da gayet ileriyiz.

#Holmes

0|0
    0|0
  • Geri bir toplum

0|0
    0|0
  • Herkes kendisini geliştirdiği ölçüde cajşl ya da ileri bir toplumdur.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...