Aranızda çok az arkadaşı olan ortamı olmayan ya da az olan varmı?

Soru açık net arkadaşınız yoksa neden yok? Ortam kurmak için neler yaparsınız? Asosyal kişiliğemi sahipsiniz? Yeni arkadaşlıklara açıkmısınız?

0|0
13|6

En İyi Erkek Görüşü

• Nerde çokluk orda bokluk kardeşim, az olucak öz olucak, ben ikisinide tattım çok olmasının faydası yok, yaşım 38 geçmişimdekilerin yüzde 80'ini sektir ettim hayatımdan, boş muhabbet çünkü.

1|1
    0|0
    • 2ay

Aynen öyle az olsun öz olsun Adam olsun yeter

• 2ay

Yaşa sen👍

Kızlar Ne Diyor 13

• arkadasim cok degil, bende fazla insan tanimak istemiyorum, kiskancliklar, iki yüzlülükler, sirtdan vurmalar, iyiliye nankörlük edenler.. cok fazla yasadim, nekadar iyilikle, dostlukla gelsem. Genelde sempatik durmayan bir insan olmaliyim, herkez iyi filan der ama arkadas olmak istemez bu son 3 senedir üniversitede oldugum zamanlarda. Cok seviyorum diip, deli gibi kiskanan insanlar yapisti bana. Istemem artik, biktim, gercekten biktim. Beni o hale soktular ki, o halin icinden cikamami sagladilar, caresizlikten bedduam bile tuttu, iki kere ayni olay. Ondan arkadasim az olsun, öz olsun, iyi insanlar olsun. Dostum az, dost bulmak kolay degil, insanlar menfaat üzere arkadaslik kuruyorlar artik ne yazikki. Sevdiklerimde hep benden uzak yasiyorlar hayatin sartlarindan dolayi, kismet iste. Dostlarim uzaklarda, icten pazarlikli, yüzüme gülen arkamdan konusan veya kiskanan, elimden herseyi isteyen "arkadaslar" malesef etrafimda. Aslinda insanlarla tanismak falan filan severim, cekingende olsam. Ama su an istemiyorum, bukadar vahsilikten biktim diyebilirim, mümkün oldukca uzak duruyorum, olmayinca terbiyemi unutmuyorum. InsaAllah artik daha iyi insanlarla karsilasirim diyorum, tekrar arkadaslik seve seve kurarim.

0|1
    0|0
    • 2ay

Sırf sahtelikleri yüzünden herkesi hayatımdan çıkardım senin yaptığın gibi 😕

• 2ay

cok kötü vallah.. ama insan baska napsin ki, öyle yapmassak cok daha fazla zarari biz görecegiz. InsaAllah daha iyi arkadas bulursun bundan sonra, icten cok diliyorum sana ve her isteyene. Yeni ortama girmenin cagresine bakmamiz lazim, tipki sifirdan basliyormusud gibi.. yani benim icimden öyle geliyor.

• 2ay

Ortamda yok ama bakıcaz artık umarım sende iyi arkadaşlar bulursun 😊

• Az ve öz arkadaşlarım vardır.
    2 tanecik :)
    Biri 20 sene.
    Biri 20 seneden fazla.

Bu ikisine dahi anlatmadığım çok şey vardır. Asosyal değilim istesem bundan daha fazla arkadaşım olurda ne gerek var...

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet 2 tane yeter az ve öz 😊

• Benim cok samimi oldum 4arkadasim var ve onlari kendime okdar yakin hissettigim icin baskalariylada tanisip arkdas olmaya gerek duymuyorum şahsen oyle herkesle sohbettim muhabbetimde yok yani 😃

0|1
    0|0
  • Kimseyle işim olmaz

0|0
    0|0
  • Dostum yok, arkadaşım bir iki. onlarda nasılsın?, napıyorsun? Kıvamında arkadaşlıklar. zamanımı onlarla harcamak istemeyecek kadar bencilim, evet.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama onlarla dertleştiğinde veya eğlendiğinde kendine Zaman harcıyosun zaten.

• Arkadaslarim varda samimi olduklarim az

0|0
    0|0
  • Var cok ama ayni zamandada yok gibi

0|0
    0|0
  • Dostum dediğim 1 2 kişi var.

0|0
    0|0
  • asosyal olusumu sevıyorum..

0|0
    0|0
    • 2ay

Neden? Hiç arkadaşın yok mu

• 2ay

Ne kadar güzel işte 😊

• 2ay

oyle memnunum hayatımdan..

• Var.

0|0
    0|0
  • Arkadaş kavramını unuttum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Neden 😕

• 2ay

Olabilir senin arkadaşın var mı

• 2ay

Bir tane 😔 Özelden yaz istersen

• benm fazla arkaşdm yoktur. genelde yalnız takılırım

0|0
    0|0
    • 2ay

Neden

• 2ay

samimi insan olmadığı için çoğu gerek duymam arkadaşa.

• 2ay

ama erkeklerin samimiyeti kızlardan daha fazla. ikiyüzlülük erkekte pek yok.

• çok ama boş arkadaşım var sanırım

0|0
    0|0
    • 2ay

Eleyip az ama öz hale getirmelisin sanırım

• 2ay

aynen öyle

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet varım sadece ciddi bir yapım vardır ve boş muhabbeti sevmem. Tabiki bu mizahtan hoş sohbetten yoksun olmaya sebep değildir, kişisel olarak komik bir insanın arkadaşlığının verdiği rahatlığa göre bilgili bir insan ile kurulan arkadaşlığın verdiği rahatlık daha cezbedici geliyor. İşin temelinde güç hırsı yatıyor tabiki. Kısacası seçiciyim.

0|0
    0|0
  • benim yok , bilmiyorum gerek duymadm hic

ortam kurmak icin agzinin laf yapmasi yeterli

0|1
    0|0
  • Yük taşımayı sevmem..

0|0
    0|0
    • 2ay

Arkadaş yükmü sence?

• 2ay

Yalnızlık daha büyük yük olur ilerde ama saygı duyarım.

• 2ay

Yalnızlığın bir yükünü görmedim..
      Belki ileride görebilirim ama baş etmeyi öğrendim..

• Herturlu ortama girdim abartılacak birşey değil ortamlar insanı bozuyor en güzeli 3 5arkadas.

0|0
    0|0
  • Kızlarla ortamım yok hiç ya keşke olsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...